Hojlund i Fernandes
Udostępnij:

Premier League: Manchester United przerywa kiepską serię

Manchester United w sobotę pokonał Brentford 2:1 w meczu ósmej kolejki Premier League.

Początkowo zapowiadało się na kolejny dramat "Czerwonych Diabłów". W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Ethan Pinnock dał prowadzenie przyjezdnym.

Gospodarze ruszyli do zadawania ciosów po zamianie stron. Już w 47. minucie wyrównał Alejandro Garnacho. Wykorzystał dośrodkowanie Marcusha Rashford. 2:1 było już w 62. minucie, Bruno Fernandes znalazł podaniem Rasmusa Hojlunda, a ten podcinką pokonał bramkarza rywali.

"Czerwone Diabły" tym samym wygrali po raz pierwszy od czterech meczów ligowych, a jednocześnie po raz pierwszy od 17 września na Old Trafford. Nie jest wykluczone, że przy okazji (przynajmniej tymczasowo) swoją posadę uratował Erik ten Hag.