Liverpool
Udostępnij:

Premier League: Liverpool odrabia straty i pokonuje Crystal Palace!

Liverpool został nowym liderem Premier League. Podopieczni do Kloppa przynajmniej do zakończenia meczu Aston Villa Arsenal będą na pierwszym miejscu w tabeli. Wszystko dzięki pokonaniu na wyjeździe Crystal Palace.

Po bezbarwnej pierwszej połowie i remisie 0:0 nic nie zapowiadało tak ogromnych emocji. Już w 57 minucie po faulu Quansaha arbiter podyktował rzut karny dla gospodarzy. Do akcji musiał wkroczyć VAR, ponieważ sędzia Madley nie zauważył przewinienia z boiska. Jedenastkę na gola zamienił Mateta. Piętnaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Ayew. To była woda na młyn dla drużyny Liverpoolu. Najpierw wyrównał Mohamed Salah, a trzy punkty The Reds zapewnił Elliott. Anglik uderzył technicznie zza pola karnego.