Polska U-21: Pomocnik Pogoni Szczecin poza kadrą

Łączy Nas Piłka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Już za 5 godzin reprezentacja Polski U-21 rozegra swój ostatni mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Europy. Nasi zawodnicy spróbują dzisiaj zagwarantować sobie drugie miejsce, które może przynieść promocję na wspomnianą imprezę. Trener Maciej Stolarczyk nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z usług, między innymi, Kacpra Kozłowskiego.

Piłkarz występujący na co dzień w Pogoni Szczecin, nabawił się urazu mięśniowego. Problemy zdrowotne młody gracz zasygnalizował tuż po ostatnim spotkaniu ligowym “Portowców” z Podbeskidziem Bielsko – Biała (1:1). We wzmiankowanym pojedynku, 17-latek zdołał rozegrać pięćdziesiąt dziewięć minut. Kibice oraz dziennikarze pozytywnie ocenili jego pracę na placu gry. W obecnej kampanii PKO BP Ekstraklasy zanotował trzy występy. Trener Kosta Runjaić w wielu wypowiedziach medialnych, wskazywał na spory potencjał sportowy Kozłowskiego. Kolejne szanse na poważniejsze granie powinny być już tylko kwestią czasu.

Maciej Stolarczyk i jego współpracownicy ze sztabu szkoleniowego marzą o pewnym zwycięstwie nad Łotwą. Na ten moment zajmuje ona ostatnią lokatę w grupie “5”. “Biało – Czerwoni” mają jeszcze szansę awansować na przyszłoroczne EURO z perspektywy drugiej drużyny, ale są mocno uzależnieni od rozwiązań w innych grupach. Rezultaty ostatnich dwóch rywalizacji mocno pokrzyżowały marzenia polskich piłkarzy o szybkim zabukowaniu biletów na wielki turniej.

Źródło: oficjalny serwis internetowy Pogoni Szczecin, własne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.