Pogoń komentuje plotki o transferze Kacpra Kozłowskiego. “Nie ma tematu”

Kozłowski

Zdjęcie: pogonszczecin.pl

W poniedziałkowy wieczór media obiegła informacja o możliwym transferze Kacpra Kozłowskiego z Pogoni Szczecin do Legii Warszawa.

Źródła podawały doniesienia o konkretnym zainteresowaniu, a nawet wartość klauzuli odstępnego.

Nie ma tematu, Kacper nie odchodzi z Pogoni – komentuje krótko szef pionu sportowego Pogoni Dariusz Adamczuk. – Już dotąd miał dużo propozycji z klubów zagranicznych, ale on chce zdobyć coś z klubem i zagrać na nowym stadionie. 

Nigdy publicznie nie mówiliśmy o szczegółach kontraktu i nie będziemy robić tego w tym przypadku – dodaje Adamczuk. – Zapisy umowy to sprawa pomiędzy zawodnikiem i klubem. Nie ma żadnego powodu, dlaczego mielibyśmy publicznie mówić o szczegółach umowy. 

Teoretycznie w wypowiedzi Adamczuka nie rzuca się w oczy nic kontrowersyjnego. Uwagę jednak zwraca wstęp oświadczenia – “Niemal każdego tygodnia – szczególnie w trakcie trwania okienka transferowego – pojawiają się tematy, które Pogoń Szczecin mogłaby dementować. Tym razem jednak sytuacja jest niecodzienna, bo dotyczy bardzo młodego zawodnika. “

Nie odbyło się też bez szpilki w kierunku Legii…

Utalentowany, świadomy, ale na pewno takie zamieszanie wokół niego nie pomaga jego rozwojowi. To już nie te czasy, że Legia zabierała zawodników do wojska. Obecnie trend w przypadku młodych jest raczej odwrotny – stwierdził Adamczuk.

Źródło: Pogoń Szczecin


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.