Udostępnij:

PKO Ekstraklasa: Motor czekał na taką wygraną 32 lata! (SKRÓT WIDEO)

PKO Ekstraklasa wróciła po przerwie reprezentacyjnej!

Motor Lublin - Górnik Zabrze podsumowanie meczu

Motor Lublin pokonał Górnika Zabrze 1:0. Jedyną bramkę zdobył Christopher Simon w 49. minucie, co zapewniło zespołowi z Lublina cenne trzy punkty. Motor Lublin, który ostatni raz zwyciężył w ekstraklasie na swoim boisku w 1992 roku, pokazał wreszcie, że potrafi skutecznie rywalizować z silnymi przeciwnikami. Mecz obfitował w szereg emocjonujących i niebezpiecznych sytuacji, a obie drużyny stworzyły wiele okazji do zdobycia bramek.

W 49. minucie Christopher Simon precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w rogu bramki, nie dając szans bramkarzowi Górnika. To był moment przełomowy, który zdecydowanie wpłynął na dalszy przebieg spotkania. Motor mógł podwyższyć wynik w 52. minucie, jednak kolejny raz pechowo piłka trafiła w słupek.