Udostępnij:

PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia nadrabia zaległości zwycięstwem (SKRÓT WIDEO)

Jagiellonia Białystok pokonała na wyjeździe Motor Lublin 2:0 w zaległym meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Dla "Dumy Podlasia" bramki zdobyli Taras Romanczuk i Kristoffer Hansen.

Spotkanie katastrofalnie rozpoczęło się dla gospodarzy. Źle przyjmował piłkę bramkarz Motoru, przejął ją Diaby-Fadiga i zagrał do Romanczuka, który w 4. minucie meczu otworzył wynik. Lublinianie zdołali po dwudziestu minutach umieścić piłkę w siatce mistrzów Polski, ale Samuel Mraz znajdował się na spalonym. Źle rozpoczęła się dla gospodarzy również druga połowa. W 50. minucie Kristoffer Hansen najlepiej odnalazł się w polu karnym i mocnym strzałem pokonał Brkicia.

Jagiellonia wygrała zaległe spotkanie i ma na koncie 18 punktów, co daje 3. miejsce w tabeli. Motor pozostaje z dziewięcioma oczkami tuż nad strefą spadkową.