Piłkarz Sunderlandu aresztowany za seks z nieletnią

Policja aresztowała Adama Johnsona, skrzydłowego Sunderlandu pod zarzutem obcowania seksualnego z 15-latką. Jak donosi The Sun, zawodnik „Czarnych kotów” miał w domu również broń.

 

Zawodnik Sunderlandu pozostaje w areszcie i pomaga funkcjonariuszom w dochodzeniu. Policja w Durham wydała krótkie oświadczenie:

„27-letni mężczyzna został aresztowany w dniu dzisiejszym pod zarzutem czynności seksualnych z nieletnią. Obecnie pozostaje w areszcie i odpowiada na pytania policjantów.”

Jak wynika z relacji świadka dla angielskiego tabloidu „The Sun” do zatrzymania doszło w poniedziałek wczesnym rankiem.  Pod dom reprezentanta Anglii podjechały 3 nieoznakowane samochody, oraz policyjny van. Policjanci byli ubrani po cywilnemu.

Śledczy cały dzień przeszukiwali posiadłość Johnsona. Znaleźli naładowany pistolet, ale Anglik miał pozwolenie na broń.

Włodarze Sunderlandu wydali oświadczenie, w którym informują, że Adam Johnson został zawieszony przez klub, w oczekiwaniu na wynik dochodzenia policyjnego. Do czasu wyjaśnienia sprawy klub nie będzie udzielał żadnych komentarzy w tej sprawie.Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x