Pierre-Emerick Aubameyang zostanie w Marsylii? Jest zainteresowanie z Arabii Saudyjskiej
Pierre-Emerick Aubameyang znalazł się w kręgu zainteresowań Al Shabab.
34-latek rok temu przeszedł do Marsylii, choć już wtedy mógł wyjechać do Arabii Saudyjskiej. Początki były ciężkie, ale z czasem wyrósł on na lidera formacji ofensywnej. 51 spotkań, 30 goli i 11 asyst – tak prezentują się statystyki Gabończyka w koszulce OM.
Wielu graczy w tym wieku (i młodszych) daje się skusić klubom z Arabii Saudyjskiej i wyjeżdża grać w Saudi Pro League. Sebastien Denis z Foot Mercato twierdzi, że były zawodnik Chelsea czy FC Barcelony znajduje się w kręgu zainteresowań tych zespołów co najmniej cztery lata. W zeszłe lato Al Shabab proponował umowę Aubameyangowi, ale ten wybrał Marsylię.
Historia zatoczyła koło, bo ten sam klub próbuje sprowadzić do siebie napastnika także i teraz. Ten jednak jest nieugięty. Jego celem jest zostanie w Marsylii do końca kontraktu, czyli do 2026 roku.
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167


Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-

EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań




Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166


Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28








































