Pewny awans PSG do kolejnej rundy

We wczorajszym spotkaniu gdzie doszło do pojedynku Montpellier z PSG goście pewnie wygrali  ten mecz 0:3 i awansowali  do 1/16 Copue de France.

W pierwszej połowie spotkania obie drużyny nie wykazywały zbyt dużych chęci na to by chciały w dzisiejszym meczu strzelać bramki. Spotkanie było nudne,i praktycznie bez jakichkolwiek sytuacji bramkowych z obydwu stron. Na szczęście w drugiej połowie było zdecydowanie inaczej,PSG zaczęło grać jak przystało na najlepszą drużynę Ligi Francuskiej i w 63 minucie zobaczyliśmy pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzeloną przez Chantome. W minucie 79 mieliśmy już 0:2 bo drugą bramkę dla gości dołożył ich najlepszy zawodnik Zlatan Ibrahimović. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Lucas podwyższając wynik meczu na 0:3.