Peszko: Jestem przytłoczony
Lechia Gdańsk po raz kolejny zawiodła, tym razem przegrywając z Cracovią aż 0:3. Piłkarz Lechii - Sławomir Peszko przyznał, że jest przytłuczony obecną sytuacją jego drużyny.
"W najczarniejszych snach nie mogłem sobie wyobrazić, że przychodząc do Lechii będziemy w takiej sytuacji jak obecnie. To miejsce w tabeli, ta ilość punktów jaką mamy lekko mnie w tym momencie przytłacza i ciężko znaleźć jakiekolwiek pozytywy. Ale to musi się zmienić i to już przed najbliższym meczem. To jest przykre, że nie zdobywamy punktów i że przegrywamy 0:3. To naprawdę boli. Próbowaliśmy jakichś indywidualnych akcji, bo dziś tylko na to było nas stać. Ciężko grało się mając jednego zawodnika mniej, pierwszy raz przytrafiło mi się, żeby tak długo grać w "10". Rzadko się zdarza, żeby w takiej sytuacji osiągnąć korzystny rezultat." - stwierdził reprezentant Polski.
-
AktualnościKanada - Katar w liczbach. Statystyki ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:56
-


AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:53
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Kanada - Katar (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-


AktualnościOceny po meczu Czechy - RPA. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-

AktualnościStatystyki ze spotkania Czechy - RPA. Pełna analiza spotkania (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:49
-

AktualnościSzwajcaria - Bośnia i Hercegowina statystyki drużyn i zawodników po meczu (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:49





































