
Paweł Jaroszyński finalizuje transfer do Włoch
Polski obrońca dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu od Cracovii. Jak podaję Gianluca di Marzio Jaroszyński jest blisko Salernitany.
Spadkowicz z Serie A w ostatnim dniu okienka poszukuje zastępstwa za Domagoja Bradaricia, który odchodzi do Hellasu Verona.
#Calciomercato @OfficialUSS1919: Pawel #Jaroszynski è in sede per la firma https://t.co/b1uJjEDDRi
— Gianluca Di Marzio (@DiMarzio) August 30, 2024
Polski obrońca w 2017 odszedł z Cracovii do Włoskiego Chievo Verona, w trakcie swojej zagranicznej kariery zaliczył jeszcze Pescarę oraz właśnie Salernitane, z której wrócił do Cracovii. 29-latek w Salernitanie, przez 3 sezony, rozegrał 64 mecze w tym 13 na poziomie Serie A.
Paweł Jaroszyński dołączy do dwóch Polaków grających w Salerno Szymona Włodarczyka wypożyczonego z Sturmu Graz oraz Mateusza Łęgowskiego.
-
Polska PiłkaNa Dolnym Śląsku będą dyskutować o przyszłości polskiej piłki
Kamil Gieroba / 30 kwietnia 2025, 17:03
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44