Paweł Cibicki zastępcą Adama Buksy?

Paweł Cibicki, niedoszły reprezentant Polski prawdopodobnym wzmocnieniem Pogoni Szczecin. „Portowcy” z pewnością będą szukać zastępcy Adama Buksy, który niedawno odszedł do New England Revolution. 

Szwed z polskim paszportem aktualnie przebywa na wypożyczeniu w holenderskim ADO Den Haag. Jego głównym pracodawcą jest Leeds United, do którego Cibicki trafił latem 2017 roku za niespełna 1,5 mln €. Dwukrotny reprezentant młodzieżowych reprezentacji Polski jest w trudnej sytuacji, nie ma on zagwarantowanego miejsca w składzie ADO, a po powrocie do Anglii z pewnością nie będzie on także pierwszym wyborem Marcelo Bielsy.

Pogoń po odejściu Buksy postawiła siebie w równie ciężkiej sytuacji, luka w ofensywie mogłaby zostać załatana, lecz czy do tego transferu dojdzie? Mamy się przekonać w ciągu kilku dni, gdyż jak donosi „Przegląd Sportowy” – rozmowy są na w miarę zaawansowanym poziomie, a wszelkie szczegóły mamy poznać w najbliższym czasie.

Cibicki tego sezonu z pewnością nie może zaliczyć do udanych, zaledwie 3 występy w Eredivisie to nie jest powód do dumy. Wychowanek szwedzkiego Malmo FF, jeśli zdecydowałby się na przyjście do Polski, miałby dużą szansę powrócić do dobrej dyspozycji, w której znajdował się chociażby na młodzieżowych Mistrzostwach Europy w 2017 roku.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.