Pary III rundy eliminacyjnej Ligi Europy

Liga Europy

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Po rozegraniu wszystkich spotkań II rundy eliminacyjnej Ligi Europy poznaliśmy pary kolejnej fazy rozgrywek.

Mecze III rundy zaplanowano na 8 i 15 sierpnia. Losowanie IV rundy eliminacyjnej odbędzie się 5 sierpnia o godz. 13:30 w szwajcarskim Nyonie.

Pary III rundy eliminacyjnej Ligi Europy:

Legia Warszawa (Polska) – APS Atrómitos Athinón (Grecja)

SC Braga (Portugalia) – Brøndbyernes IF (Dania)

Riga FC (Łotwa) – HJK (Finlandia)

IFK Norrköping (Szwecja) – Hapoel Beer Szewa (Izrael)

Pjunik Erewan (Armenia) – Wolverhampton Wanderers FC (Anglia)

Torino FC (Włochy) – Szachtior Soligorsk (Białoruś)

Łokomotiw Płowdiw (Bułgaria)- RC Strasbourg (Francja)

FK Ventspils (Ł0twa) – Vitória SC Guimarães (Portugalia)

AÉK Larnaka (Cypr) – KAA Gent (Belgia)

FC Vaduz (Liechtenstein) – Eintracht Frankfurt (Niemcy)

FCSB Bukareszt (Rumunia) – FK Mladá Boleslav (Czechy)

FK Partizan Belgrad (Serbia) – Yeni Malatyaspor Kulübü (Turcja)

Malmö FF (Szwecja) – HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)

CSKA Sofia (Bułgaria) – Zoria Ługańsk (Ukraina)

FC Luzern (Szwajcaria) – RCD Espanyol (Hiszpania)

FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) – BATE Borysów (Białoruś)

FC Midtjylland (Dania) -Rangers FC (Szkocja)

HNK Rijeka (Chorwacja) – Aberdeen FC (Szkocja)

Royal Antwerp FC (Belgia) – FC Viktoria Plzeň (Czechy)

FK Mariupol (Ukraina) -AZ Alkmaar (Holandia)

FK Austria Wiedeń (Austria) – Apóllon FC (Cypr)

FC Thun 1898 (Szwajcaria) – Spartak Moskwa (Rosja)

Feyenoord Rotterdam (Holandia) – Dinamo Tbilisi (Gruzja)

Neftçı Baku (Azerbejdżan) – Bnei Yehuda Tel Awiw (Izrael)

AC Sparta Praga (Czechy) – Trabzonspor Kulübü (Turcja)

Universitatea Craiova (Rumunia) – AÉK Ateny (Grecja)

Maccabi Tel Awiw (Izrael) – Sūduva Marijampolė (Litwa)

Ararat-Armenia Erewan (Armenia) – Saburtalo Tbilisi (Gruzja)

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) – JK Nõmme Kalju (Estonia)

ŠK Slovan Bratysława (Słowacja) – Dundalk FC (Irlandia)

FK Sutjeska (Czarnogóra) – Linfield FC (Irlandia Północna)

FK Astana (Kazachstan) – Valletta FC (Malta)

FK Haugesund (Norwegia) – PSV Eindhoven (Holandia)

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) – The New Saints FC (Walia)

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) – AIK (Szwecja)

Molde FK (Norwegia) – AS Áris Saloniki (Grecja)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *