

Ogromna premia dla zawodników Termaliki
Właściciele Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, Danuta i Krzysztof Witkowscy postanowili wynagrodzić historyczne zwycięstwo z dziesięciokrotnym Mistrzem Polski Legią Warszawa (3:0).
Zawodnicy popularnych "Słoników" otrzymają bagatela 100 tysięcy złotych do podziału. Jest to zarazem najwyższe zwycięstwo w Ekstraklasie klubu z małej miejscowości. Przypomnijmy, że wczoraj podopieczni Piotra Mandrysza zwyciężyli (3:0), ale wynik mógł być nawet wyższy. Antybohaterem został jednak golkiper Legionistów Arkadiusz Malarz, który stwierdził, iż zawalił przy każdej bramce.
-
AktualnościUSA – Australia: hit grupy D w Seattle o 21:00Nowacki / 19 czerwca 2026, 13:40
-


AktualnościNeymar nie zagra z Haiti – pozostaje w New Jersey, by przygotować się do meczu ze SzkocjąNowacki / 19 czerwca 2026, 12:58
-


AktualnościMiroslav Koubek: 1:1 z RPA – żal niewykorzystanych sytuacji, ale reprezentacja Czech wciąż ma szanseNowacki / 19 czerwca 2026, 12:36
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Szkocja - Maroko? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 12:15
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Meksyk - Korea Południowa (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:49
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:48





































