Karol Świderski Charlotte FC
fot. Charlotte FC
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
Adres URL został pomyślnie skopiowany!

Oficjalnie: Reprezentanci Polski mają nowego trenera. Pracował w Premier League

Charlotte FC ogłosiło zatrudnienie nowego trenera. Został nim Dean Smith, który pracował w przeszłości między innymi w Aston Villi i Norwich City.

Miniony sezon był przeciętny w wykonaniu Charlotte FC, bo zespół zajął w tabeli sezonu zasadniczego dopiero dziewiąte miejsce. Z tego powodu postanowiono dokonać roszady na ławce trenerskiej i z posadą na początku listopada pożegnał się Christian Lattanzio.

- Jestem zaszczycony tą nominacją. Nie mogę doczekać się startu sezonu 2024. W trakcie naszych rozmów jasne było, że mam do czynienia z ambitnym klubem, który ma odpowiednie predyspozycje, by osiągnąć sukces. To wyjątkowa okazja, by wnieść tę drużynę na nowy poziom w MLS. Chciałbym podziękować władzom za zaufanie - powiedział Smith, cytowany przez portal transfery.info.

Źródło: transfery.info


Data publikacji: 13 grudnia 2023, 12:00
Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.