Oficjalnie: Real Madryt o kontuzji Jude’a Bellinghama. Anglik nie zagra w lutym
W sobotnim szlagierze La Ligi, Real Madryt rozbił Gironę (4:0) na Santiago Bernabeu, a Jude Bellingham nabawił się kontuzji kostki po zderzeniu z Pablo Torre.
20-latek odczuwał znaczny ból po zderzeniu z przeciwnikiem, ale zaraz potem zdobył trzecią bramkę dla Królewskich. Zaledwie minutę później Anglik poprosił o zmianę, co było dużym zmartwieniem. Zwłaszcza że na horyzoncie jest spotkanie z RB Lipsk 1/8 finału Ligi Mistrzów.
Klub ze stolicy potwierdził w niedzielę uraz Bellinghama. Dziennikarz Jose Luis Sanchez przekazał, że przerwa pomocnika potrwa od dwóch do trzech tygodni. Zatem powinien być gotowy na rewanż z niemieckimi Bykami. Tym samym opuści kolejne ligowe mecze z Rayo Vallecano i Sevillą i powinien znaleźć się w kadrze z Valencią na początku marca.
- Po badaniach przeprowadzonych dzisiaj przez służbę medyczną Realu Madryt u naszego zawodnika Jude'a Bellinghama zdiagnozowano znaczne skręcenie lewej kostki - czytamy w komunikacie.
Parte médico de Bellingham.#RealMadrid
— Real Madrid C.F. (@realmadrid) February 11, 2024
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10