
Oficjalnie: Raheem Sterling w Arsenalu!
Arsenal poinformował, że Raheem Sterling został wypożyczony do ich klubu na jeden sezon.
Od kiedy Enzo Maresca został szkoleniowcem Chelsea, jasnym było to, że nie ma miejsca na Stamford Bridge dla Raheema Sterlinga. Anglik został w ostatnich minutach letniego okienka transferowego wypożyczony do Arsenalu.
Nazwisko pomocnika było łączone z kilkoma klubami takimi jak Manchester United, Aston Villa czy Bayern Monachium. Ostatecznie 29-latek zdecydował się pozostać w Londynie, tylko zmienić barwy na te czerwone. Jego wypożyczenie będzie trwało dokładnie jeden sezon.
Arsenal tak naprawdę "ubił" całkiem przyzwoity interes. "Kanonierzy" nie zapłacą za ten transfer ani funta. Dodatkowo "The Blues" pokrywają więcej niż 50% pensji zawodnika.
Sterling w Chelsea gra od 2022 roku. Od tego momentu wystąpił w 81 spotkaniach, w których strzelił 19 goli i zaliczył 12 asyst.
The best is yet to come.
Welcome to north London, Raheem Sterling
pic.twitter.com/K2YhkSepAp
— Arsenal (@Arsenal) August 31, 2024
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10