Oficjalnie: Piotr Klepczarek nowym trenerem Stomilu Olsztyn

facebook.com/stomilolsztynsa

Adam Majewski nie jest już trenerem pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Jego obowiązki przejmie Piotr Klepczarek. 

Adam Majewski objął Stomil Olsztyn 10 czerwca 2020 roku. Podpisano z nim wówczas umowę obowiązującą do końca czerwca 2021 roku, z opcją przedłużenia. Klub ze stolicy województwa warmińsko-mazurskiego w oficjalnym komunikacie nie podał powodów zakończenia współpracy z trenerem.

Dziękujemy trenerowi za zaangażowanie oraz pracę wykonaną w Stomilu. Życzymy powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej – poinformowano.

47-letni szkoleniowiec w trawiącym sezonie Fortuna 1. ligi poprowadził olsztyński zespół w 23. kolejkach, w których zdobył 23 punkty. Bilans drużyny to 6 zwycięstw, 5 remisów i 12 porażek, bramki 21-35. Stomil w ostatnich czterech spotkaniach 1. ligi nie odniósł zwycięstwa i zdobył w nich tylko jedną bramkę. W minioną sobotę Olsztynianie przegrali na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz aż 0:5, co wielu miejscowych kibiców uznało za wstyd i kompromitację.

Funkcję pierwszego szkoleniowca zespołu sprawować będzie Piotr Klepczarek, który jest wychowankiem olsztyńskiej akademii. Przywdziewał również koszulki Mławianki Mławy, Kujawiaka Włocławek, Zawiszy Bydgoszcz, Polonii Warszawa, Znicza Pruszków, ŁKS-u Łódź i Dolcanu Ząbki.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *