Oficjalnie: Piotr Klepczarek nowym trenerem Stomilu Olsztyn

facebook.com/stomilolsztynsa

Adam Majewski nie jest już trenerem pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Jego obowiązki przejmie Piotr Klepczarek. 

Adam Majewski objął Stomil Olsztyn 10 czerwca 2020 roku. Podpisano z nim wówczas umowę obowiązującą do końca czerwca 2021 roku, z opcją przedłużenia. Klub ze stolicy województwa warmińsko-mazurskiego w oficjalnym komunikacie nie podał powodów zakończenia współpracy z trenerem.

Dziękujemy trenerowi za zaangażowanie oraz pracę wykonaną w Stomilu. Życzymy powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej – poinformowano.

47-letni szkoleniowiec w trawiącym sezonie Fortuna 1. ligi poprowadził olsztyński zespół w 23. kolejkach, w których zdobył 23 punkty. Bilans drużyny to 6 zwycięstw, 5 remisów i 12 porażek, bramki 21-35. Stomil w ostatnich czterech spotkaniach 1. ligi nie odniósł zwycięstwa i zdobył w nich tylko jedną bramkę. W minioną sobotę Olsztynianie przegrali na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz aż 0:5, co wielu miejscowych kibiców uznało za wstyd i kompromitację.

Funkcję pierwszego szkoleniowca zespołu sprawować będzie Piotr Klepczarek, który jest wychowankiem olsztyńskiej akademii. Przywdziewał również koszulki Mławianki Mławy, Kujawiaka Włocławek, Zawiszy Bydgoszcz, Polonii Warszawa, Znicza Pruszków, ŁKS-u Łódź i Dolcanu Ząbki.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.