Oficjalnie: Młody stoper Młotów z nową umową!

skysports

Jeden z największych młodych talentów West Hamu oraz angielskiej piłki Reece Oxford podpisał nowy, długoterminowy kontrakt z klubem.

Oxford skończył wczoraj 18 lat i otrzymał z tej okazji od włodarzy swojego klubu wymarzony prezent – nowy kontrakt. Ten wiąże go z Młotami do 30 czerwca 2021 roku. Ucięło to wszelkie, pojawiające się w ostatnim czasie spekulacje odnośnie jego osoby, mówiące o potencjalnym transferze do któregoś z możnych klubów ligi. Reprezentant angielskiej młodzieżówki bardzo pozytywnie zapatruje się na swoją przyszłość na London Stadium i chce pójść w ślady legend angielskiej piłki.

Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem nowy kontrakt. Wiele spekulowano na temat mojej przyszłości, ale ja byłem pewien, że tu zostanę i cieszę się, że wszystko już się skończyło i mogę skupić się tylko na futbolu. Moja rodzina jest dumna, że podpisałem kontrakt i mam nadzieję, że fani też.

Moja współpraca z menedżerem układa się bardzo dobrze i wierzę, że w najbliższym czasie dostanę więcej szans na grę. Chciałbym być tak klasowym piłkarzem jak Joe Cole czy Rio Ferdinand, a nawet lepszym – przyznał młody obrońca West Hamu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.