Oficjalnie: Max Kruse opuścił Vfl Wolfsburg
Vfl Wolfsburg potwierdził dziś wieczorem rozwiązanie kontraktu Maxa Kruse. Umowa 34-letniego snajpera była ważna do 30 czerwca 2023 roku.
- Po otwartych i szczerych rozmowach doszliśmy do porozumienia, że jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych stron - powiedział dyrektor sportowy Wilków, Marcel Schafer.
Były napastnik Werderu Brema i Union Berlin rozegrał w tym sezonie zaledwie pięć meczów Bundesligi. Opuścił większą część kampanii z powodu kontuzji uda. Po rehabilitacji Kruse wrócił do treningów. Według "Kickera" żaden potencjalny klub nie chciał wykupić 14-krotnego reprezentanta Niemiec.
We wrześniu trener Niko Kovac odsunął Maxa Kruse od reszty drużyny z powodu jego obojętności. Od tamtej obaj nie doszło do ich pogodzenia. Gdzie skończy Kruse, który w marcu skończy 35 lat, nikt nie zgadnie. W pięciu meczach, które rozegrał w tym sezonie, Wolfsburg zdobył zaledwie dwa punkty, w porównaniu do 21 punktów w 10 meczach bez Kruse.
Vertrag aufgelöst: Der VfL Wolfsburg und Max Kruse trennen sich einvernehmlich. Alles Gute auf deinem weiteren Weg, Max!
ℹ️➡️ https://t.co/4zrw13osQQ#VfLWolfsburg pic.twitter.com/D15omgLxbQ
— VfL Wolfsburg (@VfL_Wolfsburg) November 28, 2022
-

AktualnościGuardiola: „Jeśli nie wierzycie w odwrócenie z Realem Madryt, zostańcie w domu”Nowacki / 16 marca 2026, 17:26
-


AktualnościArne Slot po remisie 1:1 z Tottenhamem: "Normalne, że kibice wygwizdują zespół"Nowacki / 16 marca 2026, 16:49
-


AktualnościJoan Laporta po reelekcji: priorytety Barcelony do 2031, współpraca z Yuste i otwarte drzwi dla MessiegoNowacki / 16 marca 2026, 16:02
-


AktualnościPedro Neto w kręgu zainteresowań Barcelony - uniwersalny skrzydłowy ChelseaNowacki / 13 marca 2026, 17:43
-

AktualnościSemenyo i Guardiola nagrodzeni w Premier League za luty. Solanke z bramką miesiąca za "skorpiona"Nowacki / 13 marca 2026, 16:55
-

AktualnościBorussia Dortmund rozstaje się z Niklasem Süle i Salihem Özcanem - kontrakty nie będą przedłużaneNowacki / 13 marca 2026, 16:22































