

Oficjalnie: Kiereś ponownie trenerem GKSu
Kamil Kiereś podpisał kontrakt z GKSem Bełchatów do końca sezonu 2015/16 i tym samym po raz trzeci obejmuje ten zespół.
Dla 41-letniego szkoleniowca jest to powrót do Bełchatowa po 59 dniach przerwy, gdy 23 marca rozwiązano z nim umowę. Kiereś został zwolniony, gdy to po pierwszych sześciu meczach rundy wiosennej GKS zdobył tylko trzy punkty dzięki wygranej z Wisłą Kraków. Na stanowisku zastąpił Marka Zuba, pod którego wodzą zespół w ośmiu meczach zdobył ledwie dwa punkty.
Kiereś w czwartek popołudniu poprowadzi pierwszy trening i będzie przygotowywał zespół do meczu z Ruchem Chorzów w ramach 34. kolejki Ekstraklasy.
-
AktualnościKto sędziuje spotkanie Anglia - Ghana? Poznaj arbitra tego meczu (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 11:41
-


AktualnościDenzel Dumfries: spodziewamy się pełnej energii Tunezji mimo porażek i zmiany treneraNowacki / 23 czerwca 2026, 11:39
-




AktualnościOceny po spotkaniu Norwegia - Senegal. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:04
-




AktualnościOceny po spotkaniu Norwegia - Senegal. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:04
-

AktualnościNorwegia - Senegal statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:01
-

AktualnościFrancja - Irak statystyki. Strzały, posiadanie i kluczowe liczby (22.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:01





































