Oficjalnie: Jakub Kosecki pozyskany przez Motor Lublin
Nowym zawodnikiem Motoru Lublin został Jakub Kosecki. 31-letni piłkarz związał się z klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon.
Kosecki jest dobrze znany kibicom piłki nożnej w naszym kraju. Na swoim koncie ma dwa mistrzostwa i Puchary Polski oraz pięć występów w seniorskiej reprezentacji narodowej.
W trakcie kariery na rodzimych boiskach grał w takich klubach jak: Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Lechia Gdańsk, czy Śląsk Wrocław, notując łącznie 110 meczów na poziomie PKO Ekstraklasy.
Występował również w niemieckim SV Sandhausen oraz tureckim Adana Demirspor Kulübü. Jego ostatnim pracodawcą była natomiast Cracovia, której barw bronił w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.
- Sam fakt, że tacy zawodnicy rozważają dołączenie do Motoru, świadczy o tym, że klub się rozwija i zmierza we właściwym kierunku – mówi Marek Saganowski, trener żółto-biało-niebieskich.
- Nie ulega wątpliwości, że to duże nazwisko i wzmocnienie zespołu. Kuba to bardzo doświadczony piłkarz, który ostatnie lata spędził w trudnej i wymagającej lidze tureckiej, a wcześniej udowodnił swoją wartość na ekstraklasowych boiskach. Liczę na to, że będzie wsparciem dla młodszych kolegów w szatni - dodaje szkoleniowiec.
Hit transferowy @_2liga_ stał się faktem ‼🔥 Do naszej drużyny dołącza reprezentant Polski, mistrz kraju i zdobywca Pucharu Polski - Jakub Kosecki ⚽ Cieszymy się, że udało się dopiąć ten ważny transfer 💪 Piłkarz na takim poziomie może być dla nas ogromnym wzmocnieniem👌 pic.twitter.com/Qr0a1VsswA
— Motor Lublin (@MotorLublin) February 1, 2022
źródło: motorlublin.eu /
-


AktualnościGuardiola: „Jeśli nie wierzycie w odwrócenie z Realem Madryt, zostańcie w domu”Nowacki / 16 marca 2026, 17:26
-


AktualnościArne Slot po remisie 1:1 z Tottenhamem: "Normalne, że kibice wygwizdują zespół"Nowacki / 16 marca 2026, 16:49
-


AktualnościJoan Laporta po reelekcji: priorytety Barcelony do 2031, współpraca z Yuste i otwarte drzwi dla MessiegoNowacki / 16 marca 2026, 16:02
-


AktualnościPedro Neto w kręgu zainteresowań Barcelony - uniwersalny skrzydłowy ChelseaNowacki / 13 marca 2026, 17:43
-

AktualnościSemenyo i Guardiola nagrodzeni w Premier League za luty. Solanke z bramką miesiąca za "skorpiona"Nowacki / 13 marca 2026, 16:55
-

AktualnościBorussia Dortmund rozstaje się z Niklasem Süle i Salihem Özcanem - kontrakty nie będą przedłużaneNowacki / 13 marca 2026, 16:22































