
Oficjalnie: Fábio Carvalho zaprezentowany w Liverpoolu!
Liverpool oficjalnie przedstawiło zakontraktowanie Fábio Carvalho. Młody Portugalczyk wzmocni szeregi zespołu prowadzonego przez Jurgena Kloppa.
W niedzielne popołudnie zespół "The Reeds" oficjalnie przedstawił swój nowy nabytek. Jest nim 19-letni ofensywny pomocnik, były gracz Fulham - Fábio Carvalho. Portugalczyk budził zainteresowanie władz Liverpoolu już od dłuższego czasu. Teraz wszystko poszło zgodnie z planem i wszelkie kwestie zostały dopięte.
Pomocnik uważany jest za niezwykły talent, a w drużynie z Liverpoolu ma szanse na rozwój. Otrzymał on koszulkę z numerem 28. Poprzedni sezon rozgrywał we Championship, gdzie 10 bramek oraz 8 asyst.
- To wspaniałe uczucie być w jednym z największych, o ile nie największym klubie na świecie - podsumował zawodnik.
Fabio Carvalho has officially completed his move to #LFC
— Liverpool FC (@LFC) July 3, 2022
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10