

Oficjalnie: Duda 2019
Ondrej Duda podpisał z Legią Warszawa nowy kontrakt. Umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2019 roku.
"Nie miałem żadnych wątpliwości i od razu zgodziłem się na ten ruch. Mam nadzieję, że w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy pokażę się z jeszcze lepszej strony niż dotychczas" - powiedział Duda w rozmowie z legia.com.
"Odczuwamy ogromną dumę, że tak utalentowany piłkarz i tak wspaniały człowiek jest z nami, a we wszystkim, co robi, jest przykładem pokory, skromności i pracowitości. Będziemy dla niego wsparciem w każdej chwili, w której będzie tego potrzebował i dołożymy wszelkich starań, by już zawsze pozostał taką osobą" - powiedział Dominik Ebebenge, kierownik ds. rozwoju.
Duda obecnie walczy z kontuzją. W tym sezonie zagrał w piętnastu meczach i strzelił cztery gole.
źródło&foto: Legia.com
-
AktualnościOceny po meczu Egipt - Iran. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 8:01
-


AktualnościNowa Zelandia - Belgia oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 7:58
-


AktualnościNowa Zelandia - Belgia statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 7:51
-


AktualnościEgipt - Iran w liczbach. Statystyki pomeczowe (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 7:50
-

AktualnościOceny pomeczowe Wyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 5:00
-

AktualnościOceny po meczu Urugwaj - Hiszpania. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 4:59





































