Odjidja-Ofoe z najpiekniejszą bramką 4. kolejki Ligi Mistrzów!

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Spotkanie Legii Warszawa z Realem Madryt z 4. kolejki Ligi Mistrzów samo w sobie było emocjonujące, trzymające w napięciu i pełne pięknych trafień. Wynik 3:3 to jedna z rzeczy, która zadowoliła „Wojskowych”. I choć od tego spotkania minęło trochę czasu to teraz Legii przybył jeszcze jeden pozytyw odnośnie potyczki z „Królewskimi”.

W 40. minucie spotkania przy Łazienkowskiej na strzał lewą nogą zza pola karnego zdecydował się Vadis Odjidja-Ofoe. Uderzenie Belga było zarówno skuteczne, jak i piękne. Na tyle piękne, że znalazło się wśród nominowanych przez UEFA do bramki 4. kolejki Ligi Mistrzów. Dziś poznaliśmy wyniki tego plebiscytu i jak się okazało, trafienie pomocnika Legii zyskało największe uznanie i to jemu przypadł tytuł tej najpiękniejszej. Gratulujemy!


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.