Nowy lider I ligi! Dolcan Ząbki

Po wczorajszym remisie GKS Bełchatów z Górnikiem Łęczna okazje objęcia przewodzenia w rozgrywkach I ligi miał Dolcan Ząbki, który jest rewelacją nowego sezonu.

Podstołeczna drużyna gościła dziś Okocimskiego Brzesko, ale mimo minimalnej porażki nie byli wstanie zagrozić zespołowi prowadzonemu przez Roberta Podolińskiego. Już po 24. minutach wynik dla gospodarzy brzmiał 3:0. W 42. minucie czerwona kartkę obejrzał zawodnik Dolcanu, za agresywny faul na przeciwniku. Do pustej bramki piłkę umieścił Smoliński i przed przerwą zmniejszył rozmiary porażki. Dariusz Zjawiński po raz siódmy w obecnym sezonie trafił do siatki, czym samym jest samodzielnym liderem najlepszych strzelców.

Dolcan Ząbki 3-2 Okocimski KS Brzesko

Bartosz Wiśniewski 14, Rafał Grzelak 17, Dariusz Zjawiński 24 – Robert Smoliński 45, Piotr Darmochwał 68