

Nikolić razy dwa w Warszawie?
Na spotkaniu BATE Borysów z Videoton FC (1:0 i awans Białorusinów) przebywał skaut Legii Warszawa. Jeżeli wierzyć pogłoskom, szczególną uwagę zwrócił na defensywnego pomocnika Bate - Czarnogórca Nemanję Nikolicia.
27 - letni piłkarz z Czarnogóry zdobył zwycięskiego gola w meczu z mistrzem Węgier. Nikolić przyszedł do BATE z Dynama Mińsk 9 lipca 2015 roku. Nikolić prawdopodobnie miałby dołączyć do "Wojskowych" w styczniu 2016. Jest wychowankiem Crveny Zvezda Belgrad, a w swojej karierze grał też w OFK Grbalj, Spartaku Subotica, OFK Belgrad, czy Dynamie Mińsk. Ma na koncie pięć występów w barwach Czarnogóry. W ciągu dwóch lat w Białorusi zagrał w 53 meczach, posyłając piłkę do siatki rywali cztery razy oraz zaliczając pięć asyst.
Ciekawa sytuacja zdarzyłaby się, gdyby trafił do Legii, bowiem wtedy występowałoby z tym zespole dwóch piłkarzy o identycznym nazwisku. jedynym wyjściem byłaby zmiana zapisu nazwiska Nikolić u grającego już w Legii piłkarza, na zapis fonetyczny po węgiersku to jest Nikolics.
-
AktualnościMateusz Skrzypczak znowu w Lechu Poznań!
Wiktor Palmowski / 19 czerwca 2025, 15:09
-
EkstraklasaKolejny Polak wróci do Ekstraklasy? Miał wielkiego pecha zagranicą
Kamil Gieroba / 19 czerwca 2025, 11:06
-
Liga EuropyPolskie kluby poznały rywali w pucharach
Wiktor Palmowski / 18 czerwca 2025, 18:06
-
EkstraklasaWidzew finalizuje głośny powrót
Kamil Gieroba / 18 czerwca 2025, 10:29
-
News dniaOficjalnie: Legia Warszawa ma nowego trenera!
Wiktor Palmowski / 16 czerwca 2025, 17:54
-
EkstraklasaOficjalnie: Sześciu zawodników odeszło z Pogoni Szczecin
Kamil Gieroba / 15 czerwca 2025, 8:46