
Nani: Spędziłem trzy wspaniałe lata w MLS, pobyt tam dał mi odpowiedni impuls
Nani mówi, że dołączył do Venezii z powodu ich ambitnego planu. Portugalczyk po trzech latach pobytu w MLS ponownie jest w Europie.
Beniaminek Serie A będzie toczyć walkę o utrzymanie w elicie. W ostatnich ośmiu meczach zgarnęli trzy punkty. Nie może zatem dziwić, że postanowili wzmocnić się doświadczonym piłkarzem. Nani w przeszłości był gwiazdą Manchesteru United, ale potem nieco rozmienia karierę na drobne.
Od 2019 roku 35-latek strzelił 31 goli w Major League Soccer. - Wybrałem Venezię, ponieważ mają ambitne plany. Chcę być w grupie w której można znaleźć wolę robienia wielkich rzeczy, a ten klub ma taką mentalność - powiedział Nani.
- Zastałem fantastyczną grupę, która bardzo dobrze mnie przyjęła. Jest wielu młodych ludzi, a co za tym idzie panuje ogromna energia. Chciałbym pomóc im w rozwoju - dodał.
- Moje wrażenia z pobytu w Stanach Zjednoczonych są spektakularne. Spędziłem trzy wspaniałe lata w MLS, co dało mi odpowiedni impuls do dalszej gry w piłkę nożną na wysokim poziomie - podsumował Nani.
https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1482739083050991623
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10