Najlepsi strzelcy: Zielona Góra I liga – Trampkarz

własne

W pierwszej lidze trampkarzy w Zielonej Górze było sporo niespodzianek i zaciętych spotkań. Zdecydowane zwycięstwo w klasyfikacji strzelców zaliczył Sebastian Szymański z Budowlanych Lubsko.

Strzelcy:

13 – Sebastian Szymański (Budowlani Lubsko)

8 – Jakub Kubicki (Spartakus Zielona Góra)

7 – Marcin Mietliński (Arka Nowa Sól)

6 – Tom Zajączkowski (Falubaz Zielona Góra), Patryk Oliasz (Budowlani Lubsko), Michał Żurański (Carina Gubin), Krystian Napierała (Carina Gubin), Jakub Kukulski (Tęcza Krosno Odrzańskie)

5 – Grzegorz Błaszczyk (Spartakus Zielona Góra), Maksymilian Jędrzejczak (Spartakus Zielona Góra), Krystian Perczyński (Stal Jasień)

4 – Jakub Nowakowski (Falubaz Zielona Góra), Dawid Złamański (Falubaz Zielona Góra), Dorian Borowski (Budowlani Lubsko), Michał Jelski (UKS Promień Żary), Kacper Krzystek (UKS Promień Żary), David Drozdek dos Santos (Czarni Żagań), Mateusz Radczuk (Odra Bytom Odrzański)

3 – Jakub Procyszyn (Falubaz Zielona Góra), Patryk Skrzypczak (Budowlani Lubsko), Radosław Budzianowski (Budowlani Lubsko), Alan Maciulewicz (Carina Gubin), Dominik Zegzuła (Spartakus Zielona Góra), Mikołaj Zieliński (Spartakus Zielona Góra), Alex Popławski (Spartakus Zielona Góra), Olivier Wojnicki (UKS Promień Żary), Dominik Bartkowiak (Arka Nowa Sól)

2 – Kacper Kaczmarek (Falubaz Zielona Góra), Kacper Soliński (Falubaz Zielona Góra), Marcin Lisowski (Falubaz Zielona Góra), Jakub Chomutowski (Budowlani Lubsko), Bartłomiej Felusiak (Carina Gubin), Jakub Chomont (Carina Gubin), Jakub Wąs (Carina Gubin), Adam Leńczuk (Carina Gubin), Michał Eret (Carina Gubin), Paweł Żarczyński (Spartakus Zielona Góra), Aleksander Bylica (Spartakus Zielona Góra), Michał Marszałek (Spartakus Zielona Góra), Igor Rutkowski (Spartakus Zielona Góra), Mikołaj Laskowski (Spartakus Zielona Góra), Bartłomiej Madeja (UKS Promień Żary), Kacper Floriańczyk (UKS Promień Żary), Jakub Kołodenny (UKS Promień Żary), Michał Budzan (Arka Nowa Sól), Michał Szaflik (Stal Jasień), Jakub Gano (Tęcza Krosno Odrzańskie), Bartosz Olczyk (Tęcza Krosno Odrzańskie), Bartosz Sukiennik (Tęcza Krosno Odrzańskie), Filip Wilenta (Czarni Żagań)

1 – Konrad Sitko (Falubaz Zielona Góra), Mikołaj Cieśliński (Falubaz Zielona Góra), Kacper Kostrzewa (Falubaz Zielona Góra), Filip Ławecki (Falubaz Zielona Góra), Dominik Złamański (Falubaz Zielona Góra), Maksymilian Wójcik (Budowlani Lubsko), Wojciech Hudec (Budowlani Lubsko), Marek Jaryczewski (Carina Gubin), Zbysław Żelichowski (Carina Gubin), Wiktor Wiśniewski (Carina Gubin), Mateusz Jędrzejewski (Spartakus Zielona Góra), Kacper Mostalik (Spartakus Zielona Góra), Bartosz Szakiel (UKS Promień Żary), Konrad Wojciechowicz (UKS Promień Żary), Patryk Wojciechowski (Arka Nowa Sól), Konrad Witkowski (Arka Nowa Sól), Dawid Różewicz (Arka Nowa Sól), Krystian Pałka (Arka Nowa Sól), Hubert Filipiak (Arka Nowa Sól), Dawid Siwak (Arka Nowa Sól), Maksymilian Kotniewicz (Stal Jasień), Przemysław Pachała (Stal Jasień), Kacper Zielonka (Stal Jasień), Mateusz Hofmann (Stal Jasień), Jakub Krewko (Stal Jasień), Fabian Miech (Tęcza Krosno Odrzańskie), Michał Olechowicz (Tęcza Krosno Odrzańskie), Jan Kaczmarek (Tęcza Krosno Odrzańskie), Bartosz Bendkowski (Tęcza Krosno Odrzańskie), Jakub Skiba (Czarni Żagań), Dawid Kałużny (Czarni Żagań), Wojciech Wachniewski (Czarni Żagań), Cyprian Lamch (Odra Bytom Odrzański), Hubert Stodulski (Odra Bytom Odrzański)



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.