Najlepsi strzelcy: Włocławek I – Trampkarz

własne

W lidze trampkarzy we Włocławku walka nie obfitowała w niebywałe ilości zdobywanych bramek, była jednak bardzo wyrównana. A wygrał Adrian Buczkowski z UKS Jedynki Aleksandrowa Kujawskiego.

Strzelcy:

12 – Adrian Buczkowski (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski)

10 – Arkadiusz Nowak (Start Stawki), Rafał Gawroński (Ziemowit Osięciny), Adrian Sikorski (Zdrój Ciechocinek)

9 – Sebastian Bączkowski (Ziemowit Osięciny), Jonasz Smoliński (LTP Lubanie), Szymon Makowski (LTP Lubanie)

8 – Michał Janik (Start Stawki), Szymon Kłonowski (LTP Lubanie)

7 – Hubert Soleniewicz (Start Stawki), Miłosz Machłaj (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Adam Waszak (Zjednoczeni Piotrków Kujawski)

5 – Damian Janowski (Start Stawki), Kacper Śpiewak (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Kevin Sikorski (Zdrój Ciechocinek), Kacper Andrzejewski (MGKS Lubraniec)

4 – Miłosz Urbański (Start Stawki), Damian Zalewski (Ziemowit Osięciny), Arkadiusz Zachwieja (Ziemowit Osięciny), Oliwer Jakóbczak (Orzeł Służewo), Maciej Kudliński (Orzeł Służewo), Klaudiusz Bykowski (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Damian Szmygel (Kujawianka Izbica Kujawska), Filip Waśkiewicz (Zjednoczeni Piotrków Kujawski)

3 – Remigiusz Czernielewski (Start Stawki), Aleksander Wdowiak (Ziemowit Osięciny), Jakub Żuchowski (Orzeł Służewo), Kacper Pietrzak (Zdrój Ciechocinek), Arkadiusz Urbański (Piast Bądkowo)

2 – Kamil Kot (Start Stawki), Arkadiusz Preis (Start Stawki), Filip Sobczak (Ziemowit Osięciny), Adam Beciński (Orzeł Służewo), Michał Kuś (Orzeł Służewo), Krystian Sztoltman (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Kacper Bogatkowski (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Mikołaj Maklakiewicz (LTP Lubanie), Kacper Skazalski (Zdrój Ciechocinek), Konrad Wichrowski (MGKS Lubraniec), Adrian Szymański (MGKS Lubraniec), Bartosz Adamus (MGKS Lubraniec), Michał Węndziński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Jakub Przekwas (Piast Bądkowo)

1 – Mateusz Kulpa (Start Stawki), Mateusz Kraszewski (Start Stawki), Oskar Szynkiewicz (Start Stawki), Dominik Sobieraj (Start Stawki), Paweł Danielewski (Start Stawki), Damian Majewski (Start Stawki), Bartosz Dudziński (Start Stawki), Patryk Stramowski (Ziemowit Osięciny), Wiktor Waloszek (Ziemowit Osięciny), Przemysław Musiał (Ziemowit Osięciny), Adam Tumiński (Ziemowit Osięciny), Oliwer Słupik (Orzeł Służewo), Filip Kuczyński (Orzeł Służewo), Mateusz Maliszewski (Orzeł Służewo), Jakub Wesołowski (Orzeł Służewo), Szymon Zakrzewski (Orzeł Służewo), Michał Górski (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Patryk Jakubczak (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Augustyn Bławat (LTP Lubanie), Łukasz Tomaszewski (LTP Lubanie), Bartłomiej Woźniak (LTP Lubanie), Wojciech Ryszewski (Zdrój Ciechocinek), Gracjan Jankowski (MGKS Lubraniec), Kacper Krajewski (MGKS Lubraniec), Eryk Miastkowski (MGKS Lubraniec), Jakub Wichrowski (MGKS Lubraniec), Aleksander Ciesielski (Kujawianka Izbica Kujawska), Bartłomiej Kurlapski (Kujawianka Izbica Kujawska), Rafał Michalak (Kujawianka Izbica Kujawska), Jakub Kwaśniewski (Kujawianka Izbica Kujawska), Albert Oblamski (Kujawianka Izbica Kujawska), Mateusz Wojdziak (Kujawianka Izbica Kujawska), Miłosz Kołodziejski (Kujawianka Izbica Kujawska), Patryk Banasiak (Kujawianka Izbica Kujawska), Michał Popeliński (Kujawianka Izbica Kujawska), Kacper Augustyniak (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Patryk Pankiewicz (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Mateusz Sowiński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Ernest Ciesielski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Daniel Ochociński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Alan Kruszka (Piast Bądkowo), Kacper Ziemkiewicz (Piast Bądkowo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *