Najlepsi strzelcy: Toruń II – Trampkarz

własne

Również niezły wynik w drugiej grupie toruńskiej ligi trampkarzy. 17 bramek wystarczyło do tytułu. A tyle zdobył Jakub Modrakowski z Drwęcy Golub-Dobrzyń.

Strzelcy:

17 – Jakub Modrakowski (Drwęca Golub-Dobrzyń)

14 – Adrian Kwiatkowski (Promień Kowalewo Pomorskie)

13 – Radosław Gębski (Sokół Radomin)

12 – Michał Kamiński (Drwęca Golub-Dobrzyń)

11 – Jan Luks (Sokół Radomin)

10 – Jakub Malinowski (Węgrowianka Węgrowo), Paweł Romanowski (Naprzód Jabłonowo Pomorskie)

9 – Dominik Lewandowski (UKS GOL Brodnica)

8 – Dmytro Martynyuk (Sparta II Brodnica), Mateusz Olejnik (Naprzód Jabłonowo Pomorskie)

7 – Dawid Kwiryng (UKS Boguszewo)

6 – Szymon Pawłowski (Drwęca Golub-Dobrzyń)

5 – Krystian Szypczyński (UKS GOL Brodnica), Konrad Muchewicz (Drwęca Golub-Dobrzyń), Marcel Krajewski (Sparta II Brodnica), Sebastian Rumiński (Sparta II Brodnica), Jakub Kowalski (Olimpia II Grudziądz), Ksawery Kopeć (Olimpia II Grudziądz), Bruno Nalaskowski (Olimpia II Grudziądz), Oskar Matevosyan (Olimpia II Grudziądz), Patryk Foj (Naprzód Jabłonowo Pomorskie)

4 – Sebastian Bielicki (UKS GOL Brodnica), Kacper Neumann (UKS GOL Brodnica), Szymon Lewandowski (Drwęca Golub-Dobrzyń), Jakub Ochocki (Sparta II Brodnica), Jakub Tychmann (UKS Boguszewo), Marcel Maksim (UKS Boguszewo)

3 – Sebastian Tomaszewski (UKS GOL Brodnica), Filip Deja (UKS GOL Brodnica), Adrian Blomkowski (Drwęca Golub-Dobrzyń), Jakub Piasecki (Sokół Radomin), Kacper Kazimierski (Sokół Radomin), Dawid Chmielewski (Sokół Radomin), Adrian Kijewski (Sparta II Brodnica), Adam Wojciechowski (Naprzód Jabłonowo Pomorskie), Szymon Kwiatowski (Promień Kowalewo Pomorskie), Jakub Wyżykowski (UKS Boguszewo)

2 – Jacek Goździkowski (UKS GOL Brodnica), Marcin Malcan (Drwęca Golub-Dobrzyń), Remigiusz Kupferschimdt (Sparta II Brodnica), Jakub Treyderowski (Sparta II Brodnica), Igor Skomski (Olimpia II Grudziądz), Jakub Szczepaniak (Olimpia II Grudziądz), Damian Vuthanh (Olimpia II Grudziądz), Jakub Głowacki (Naprzód Jabłonowo Pomorskie), Szymon Gniot (Naprzód Jabłonowo Pomorskie), Patryk Ciepliński (Promień Kowalewo Pomorskie)

1 – Adam Safian (UKS GOL Brodnica), Miłosz Jakubowski (UKS GOL Brodnica), Mateusz Skrzeczyna (UKS GOL Brodnica), Kamil Baron (UKS GOL Brodnica), Kornel Marcinkowski (Drwęca Golub-Dobrzyń), Szymon Zgardowski (Drwęca Golub-Dobrzyń), Bartosz Celmer (Drwęca Golub-Dobrzyń), Sebastian Ptaszyński (Sokół Radomin), Krystian Karpiński (Sokół Radomin), Aleksander Legin (Sokół Radomin), Mateusz Barczyński (Sparta II Brodnica), Wiktor Kutera (Sparta II Brodnica), Jan Markiewicz (Sparta II Brodnica), Jakub Brzeziński (Sparta II Brodnica), Oskar Kwiatkowski (Sparta II Brodnica), Mikołaj Sarnowski (Sparta II Brodnica), Miłosz Zgórka (Sparta II Brodnica), Filip Szczawiński (Sparta II Brodnica), Denis Rienkiewicz (Olimpia II Grudziądz), Łukasz Wiśniewski (Olimpia II Grudziądz), Damian Rozmus (Olimpia II Grudziądz), Konrad Romaniuk (Węgrowianka Węgrowo), Kacper Milder (Węgrowianka Węgrowo), Michał Marchlik (Węgrowianka Węgrowo), Kacper Narewski (Węgrowianka Węgrowo), Sławomir Lewandowski (Naprzód Jabłonowo Pomorskie), Damian Markowski (Naprzód Jabłonowo Pomorskie), Jakub Reiwer (Promień Kowalewo Pomorskie), Damian Pawlewicz (Promień Kowalewo Pomorskie), Mikołaj Lipiński (Promień Kowalewo Pomorskie), Maciej Rajnik (UKS Boguszewo), Jan Piasek (Elana III Toruń), Patryk Roszak (Elana III Toruń), Michał Golaszewski (Elana III Toruń), Piotr Żuchowski (Elana III Toruń)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *