Najlepsi strzelcy: Toruń I – Junior Młodszy

własne

Również i w Toruniu walka o miano tego najbardziej skutecznego była bardzo zacięta. Aż w końcu dwóch graczy musiało podzielić się mianem króla strzelców: Michał Rafiński z rezerw Elany Toruń oraz Karol Butryn z UKS Płużnica.

Strzelcy:

15 – Michał Rafiński (Elana II Toruń), Karol Butryn (UKS Płużnica)

13 – Michał Różański (UKS Szkółka Piłkarska Chełmno)

12 – Jakub Rudnik (Pomorzanin Toruń)

9 – Hubert Maciąg (Elana II Toruń)

8 – Oskar Balcerowicz (Pomorzanin Toruń), Adam Piątkowski (Legia Chełmża)

6 – Przemysław Szlęzak (UKS Płużnica)

5 – Maksymilian Kozłowski (Pomorzanin Toruń)

4 – Klaudiusz Laskowski (Pomorzanin Toruń), Mikołaj Szyca (UKS Szkółka Piłkarska Chełmno), Marcel Dobrzyński (Gwiazda Starogród)

3 – Rafał Żurawski (Elana II Toruń), Olivierre Kieran (Elana II Toruń), Jakub Okoński (UKS Szkółka Piłkarska Chełmno), Mikołaj Puchała (UKS Płużnica), Maksymilian Lewandowski (Zamek Bierzgłowski), Michał Iwicki (Zamek Bierzgłowski), Hubert Narojczyk (Wisła-Hacom Pędzewo)

2 – Aleksander Rutkowski (Pomorzanin Toruń), Kacper Kłosowski (Pomorzanin Toruń), Marcel Filipiak (Elana II Toruń), Jan Rydzyński (Elana II Toruń), Wiktor Tunowski (Elana II Toruń), Dominik Drózd (UKS Szkółka Piłkarska Chełmno), Kamil Węgierek (UKS Szkółka Piłkarska Chełmno), Patryk Nalaskowski (Legia Chełmża), Eryk Nowakowski (Wisła-Hacom Pędzewo), Maciej Pawlicki (Cyklon Kończewice), Sebastian Podgórski (Cyklon Kończewice)

1 – Tomasz Chojnacki (Pomorzanin Toruń), Mateusz Chalicki (Pomorzanin Toruń), Marek Lewandowski (Pomorzanin Toruń), Dawid Jankowski (Elana II Toruń), Radosław Ankierski (Elana II Toruń), Mateusz Adamczyk (Elana II Toruń), Tomasz Jaroszewski (Elana II Toruń), Marcel Mucha (UKS Szkółka Piłkarska Chełmno), Filip Kurzyński (UKS Szkółka Piłkarska Chełmno), Patryk Pilarski (UKS Szkółka Piłkarska Chełmno), Bartosz Mrugała (UKS Szkółka Piłkarska Chełmno), Bartosz Miastkowski (UKS Płużnica), Klaudiusz Wysocki (Legia Chełmża), Jan Chmielewski (Legia Chełmża), Szymon Pilecki (Legia Chełmża), Bartosz Dobrzalski (Zamek Bierzgłowski), Krystian Kowalski (Zamek Bierzgłowski), Dominik Sala (Zamek Bierzgłowski), Jakub Kaleta (Wisła-Hacom Pędzewo), Konrad Winogrodzki (Wisła-Hacom Pędzewo), Jakub Mielczarek (Cyklon Kończewice), Miłosz Wasiniak (Cyklon Kończewice)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *