Najlepsi strzelcy: Świdnica – D2 Młodzik Grupa I

własne

I kolejne zestawienie z ligi młodzików. Tym razem w Świdnicy, gdzie prym wiodło dwóch zawodników. Ostatecznie zwyciężył Dawid Bogacki ze Zjednoczonych Żarów II.

Strzelcy:

16 – Dawid Bogacki (Zjednoczeni Żarów II)

15 – Michał Mieliwodzki (Amatorski KS Strzegom)

9 – Oliwier Żmijewski (Amatorski KS Strzegom)

8 – Adrian Jesionka (UKS AP Świdnica), Mateusz Gałka (Unia Jaroszów)

7 – Kacper Oboza (Amatorski KS Strzegom), Paweł Markowski (Unia Jaroszów)

6 – Jakub Jaworski (Gryf Świdnica)

5 – Filip Majerczyk (UKS AP Świdnica), Michał Charytanowicz (Karolina Jaworzyna Śląska), Bartosz Ptak (Karolina Jaworzyna Śląska), Michał Małecki (Karolina Jaworzyna Śląska), Wiktor Huber (Zjednoczeni Żarów II), Dawid Natanek (Gryf Świdnica), Gabriel Ratajczyk (Nysa Kłaczyna)

4 – Jakub Derda (UKS AP Świdnica), Damian Grabelski (UKS AP Świdnica), Damian Sagała (Gryf Świdnica), Dominik Duszyński (Zjednoczeni Żarów I), Michał Lipiński (Nysa Kłaczyna), Michał Ignarski (Nysa Kłaczyna)

3 – Jakub Rosa (UKS AP Świdnica), Franciszek Wójtowicz (Amatorski KS Strzegom), Dawid Sabiszewski (Amatorski KS Strzegom), Ksawier Okarmus (Karolina Jaworzyna Śląska), Przemysław Dobrowolski (Zjednoczeni Żarów II), Jan Chlewicki (Zjednoczeni Żarów II), Kamil Skowroński (Zjednoczeni Żarów II), Piotr Impert (Gryf Świdnica), Michał Rybarczyk (Gryf Świdnica), Ernest Maicki (Unia Jaroszów), Szymon Radosz (Unia Jaroszów), Daniel Wasilewski (Zjednoczeni Żarów I)

2 – Miłosz Kałwak (UKS AP Świdnica), Igor Kańczuga (UKS AP Świdnica), Kacper Zakrocki (UKS AP Świdnica), Filip Rabenda (UKS AP Świdnica), Marcel Kowalski (Amatorski KS Strzegom), Alan Chęcik (Amatorski KS Strzegom), Błażej Rogoża (Amatorski KS Strzegom), Patryk Pasieka (Amatorski KS Strzegom), Konrad Marczak (Amatorski KS Strzegom), Oliwier Pająk (Karolina Jaworzyna Śląska), Bartłomiej Pierkowski (Karolina Jaworzyna Śląska), Miłosz Rachelski (Karolina Jaworzyna Śląska), Daniel Mazur (Zjednoczeni Żarów II), Jakub Luber (Zjednoczeni Żarów II), Aleksander Święs (Gryf Świdnica), Kacper Ciak (Gryf Świdnica), Wiktor Łuczak (Zjednoczeni Żarów I), Jakub Garbacz (Zjednoczeni Żarów I), Wiktor Maziarz (Zjednoczeni Żarów I), Patryk Kopczyński (Nysa Kłaczyna)

1 – Martin Westerlich (UKS AP Świdnica), Patryk Michalski (UKS AP Świdnica), Robert Vetter (UKS AP Świdnica), Tymoteusz Wiącek (Amatorski KS Strzegom), Alan Naskręt (Karolina Jaworzyna Śląska), Karol Kołodka (Karolina Jaworzyna Śląska), Andrzej Richtszajd (Karolina Jaworzyna Śląska), Tomasz Kotula (Zjednoczeni Żarów II), Konrad Chrząstek (Zjednoczeni Żarów II), Kacper Motyl (Zjednoczeni Żarów II), Kamil Mrozek (Zjednoczeni Żarów II), Rafał Kamiński (Gryf Świdnica), Alan Kwiatkowski (Gryf Świdnica), Bartłomiej Cender (Unia Jaroszów), Kamil Wićko (Unia Jaroszów), Damian Struszka (Unia Jaroszów), Aleksander Kowalski (Unia Jaroszów), Marcel Maicki (Unia Jaroszów), Krystian Zywer (Unia Jaroszów), Paweł Siemiochin (Zjednoczeni Żarów I), Kamil Zadrożny (Zjednoczeni Żarów I), Tymoteusz Chlewicki (Zjednoczeni Żarów I), Krystian Kuriata (Zjednoczeni Żarów I), Krzysztof Boniowski (Zjednoczeni Żarów I), Mateusz Umer (Nysa Kłaczyna), Przemysław Kolano (Nysa Kłaczyna), Jan Izdebski (Nysa Kłaczyna), Rafał Broda (Nysa Kłaczyna), Marcin Morawski (Nysa Kłaczyna)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *