Najlepsi strzelcy: Skierniewice D2 – Młodzik

własne


W skierniewickiej lidze młodzików młodszych walka o najlepszego strzelca była bardzo zacięta. Ostatecznie zwyciężył Igor Woliński z Czarnych Bednary, wyprzedzając dwóch kolegów z zespołu.

Strzelcy:

14 – Igor Woliński (Czarni Bednary)

13 – Szymon Kowalski (Czarni Bednary)

12 – Kornel Woliński (Czarni Bednary)

11 – Wojciech Dominiak (Mazovia Rawa Mazowiecka)

8 – Bartosz Plichta (Czarni Bednary)

7 – Maksymilian Czeczko (MUKS Pelikan Łowicz), Kacper Misiak (MUKS Pelikan Łowicz), Adam Miśkiewicz (Mazovia Rawa Mazowiecka), Mateusz Sypniewski (Mazovia Rawa Mazowiecka)

6 – Mikołaj Modzelewski (MUKS Pelikan Łowicz)

5 – Alan Palos (MUKS Pelikan Łowicz), Maciej Dyba (Widok II Skierniewice)

4 – Paweł Golis (MUKS Pelikan Łowicz), Kacper Adamczyk (MUKS Pelikan Łowicz), Aleksander Sulikowski (Widok II Skierniewice), Kacper Malinowski (Widok II Skierniewice)

3 – Jakub Rychlewski (MUKS Pelikan Łowicz), Krzysztof Seweryniak (Widok II Skierniewice), Mateusz Jurek (Widok II Skierniewice), Jakub Kwiatkowski (Astra Zduny), Dominik Charążka (Astra Zduny)

2 – Igor Wróblewski (MUKS Pelikan Łowicz), Krystian Wróbel (MUKS Pelikan Łowicz), Mateusz Lisiewski (MUKS Pelikan Łowicz), Gabriel Dębski (Mazovia Rawa Mazowiecka), Bartosz Walendzik (Mazovia Rawa Mazowiecka), Sebastian Starbała (Widok II Skierniewice), Patryk Łysio (Astra Zduny), Piotr Koper (Vagat Domaniewice)

1 – Jakub Milczarek (MUKS Pelikan Łowicz), Filip Deka (MUKS Pelikan Łowicz), Dawid Pikura (Czarni Bednary), Julia Plichta (Czarni Bednary), Kamil Czarachowicz (Czarni Bednary), Jakub Dobrowolski (Mazovia Rawa Mazowiecka), Piotr Ornafa (Mazovia Rawa Mazowiecka), Marcin Wójciak (Mazovia Rawa Mazowiecka), Kacper Stankiewicz (Mazovia Rawa Mazowiecka), Mikołaj Gędek (Widok II Skierniewice), Eryk Oksza-Klossi (Widok II Skierniewice), Filip Papiernik (Widok II Skierniewice), Oskar Rewcio (Widok II Skierniewice), Julia Kolis (Widok II Skierniewice), Aleks Bednarek (Widok II Skierniewice), Kacper Dudek (Widok II Skierniewice), Wojciech Wielemborek (Astra Zduny), Szymon Kwiatkowski (Astra Zduny), Kacper Jankowski (Vagat Domaniewice)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.