Najlepsi strzelcy: Lubelskie – Trampkarz

własne


Bardzo dużo bramek padało w meczach wojewódzkiej ligi trampkarzy w lubelskim. W końcu po walce na wysokim poziomie, tytuł najlepszego strzelca trafia do Rafała Szady z BKS Lublin.

Strzelcy:

25 – Rafał Szady (BKS Lublin)

21 – Jakub Szuta (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

16 – Piotr Wesołowski (Dubler Opole Lubelskie), Daniel Duda (Dubler Opole Lubelskie)

15 – Dominik Bielecki (Top 54 Biała Podlaska)

12 – Mateusz Koguc (OSiR Biłgoraj)

11 – Kacper Pytka-Wasil (BKS Lublin), Kacper Kania (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski)

10 – Bartosz Chabros (BKS Lublin), Jakub Kotko (Motor Lublin), Eryk Lentas (Wisła Puławy)

9 – Jakub Knap (Dubler Opole Lubelskie), Bartosz Skotnicki (Motor Lublin), Karol Rzepecki (Motor Lublin)

8 – Arkadiusz Korolczuk (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski)

7 – Jakub Mainusz (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Jakub Cielebąk (Górnik Łęczna), Daniel Skóra (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

6 – Szymon Jarosz (Dubler Opole Lubelskie), Karol Machowski (BKS Lublin), Borys Piotrowski (BKS Lublin), Dominik Rusnak (Motor Lublin), Kacper Skorek (Motor Lublin), Oskar Chmurzyński (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Jakub Zwolak (Gaudium Zamość), Jakub Persona (UKS Widok SP 51)

5 – Dominik Banach (Dubler Opole Lubelskie), Jakub Leszczyński (BKS Lublin), Arkadiusz Bednarczyk (Motor Lublin), Jakub Matwij (Gaudium Zamość), Szymon Osiak (Orlęta Łuków)

4 – Kacper Wójtowicz (BKS Lublin), Piotr Ćwik (Motor Lublin), Miłosz Sztachański (Górnik Łęczna), Maciej Stożek (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Jakub Paćkowski (OSiR Biłgoraj), Bartłomiej Poleszak (UKS Widok SP 51)

3 – Kacper Kamiński (BKS Lublin), Mateusz Pikor (Top 54 Biała Podlaska), Jakub Sobstyl (Motor Lublin), Jan Bożym (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Olaf Juszczak (Gaudium Zamość)

2 – Tomasz Pluta (BKS Lublin), Bartosz Janiszek (BKS Lublin), Grzegorz Martyna (BKS Lublin), Mateusz Kasprowicz (Top 54 Biała Podlaska), Marcel Kaździoł (Top 54 Biała Podlaska), Paweł Bartosiak (Top 54 Biała Podlaska), Jan Lewczuk (Top 54 Biała Podlaska), Kacper Śledź (Motor Lublin), Krzysztof Szczepanik (Motor Lublin), Maciej Góralski (Motor Lublin), Michał Kania (Górnik Łęczna), Mateusz Kaczanowski (Górnik Łęczna), Jakub Niedziela (Górnik Łęczna), Jakub Bojanowski (Górnik Łęczna), Patryk Tomasiak (Górnik Łęczna), Damian Jarosz (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Przemysław Herda (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Jakub Sitarczyk (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Adrian Żurawski (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Kacper Maszewski (Gaudium Zamość), Krzysztof Kluczyński (Gaudium Zamość), Jakub Kołodziej (UKS Widok SP 51), Jakub Mosakowski (Orlęta Łuków), Jakub Kamiński (MOSiR Lubartów), Krystian Namiota (MOSiR Lubartów)

1 – Konrad Ćwieka (Dubler Opole Lubelskie), Łukasz Greguła (Dubler Opole Lubelskie), Wiktor Łuczkowski (BKS Lublin), Jakub Wermiński (BKS Lublin), Jakub Osypiuk (Top 54 Biała Podlaska), Olgierd Garczyński (Top 54 Biała Podlaska), Paweł Mielnik (Top 54 Biała Podlaska), Bartłomiej Hobrowiec (Top 54 Biała Podlaska), Bartosz Klebaniuk (Top 54 Biała Podlaska), Patryk Drozd (Motor Lublin), Marek Warda (Motor Lublin), Kacper Musiatowicz (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Patryk Burda (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Piotr Sadowski (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Patryk Michalak (Górnik Łęczna), Jakub Ksiądz (Górnik Łęczna), Filip Kuśmierczak (Górnik Łęczna), Jakub Kobylarz (Górnik Łęczna), Adrian Pawlak (Górnik Łęczna), Jakub Wawrzysiszyn (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Patryk Pudełko (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Marcel Szeliga (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Jakub Piwko (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Filip Larwa (OSiR Biłgoraj), Kacper Działo (OSiR Biłgoraj), Marcin Wolanin (OSiR Biłgoraj), Szymon Przybyłowicz (OSiR Biłgoraj), Paweł Hadam (OSiR Biłgoraj), Oliwer Maziarka (Gaudium Zamość), Oskar Nowak (Gaudium Zamość), Łukasz Adamczuk (UKS Widok SP 51), Dawid Przewor (UKS Widok SP 51), Jakub Wójcik (UKS Widok SP 51), Michał Cieluch (UKS Widok SP 51), Paweł Brodziak (UKS Widok SP 51), Konrad Mazurek (Wisła Puławy), Patryk Cieśla (Wisła Puławy), Maciej Magnuszewski (Wisła Puławy), Jakub Gładysz (Wisła Puławy), Aleksander Pionka (Wisła Puławy), Michał Okliński (Orlęta Łuków), Bartosz Pietruszka (Orlęta Łuków), Patryk Pułajdowicz (UKS Niedźwiadek Chełm), Krzysztof Stefański (MOSiR Lubartów)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.