Najlepsi strzelcy: Junior Starszy – wojewódzka liga – Kujawsko-Pomorskie

własne

Przechodzimy do kolejnego województwa. W wojewódzkiej lidze juniorów starszych, poziom był wysoki, a i walka o tytuł najlepszego strzelca była bardzo zacięta. Ostatecznie zwyciężył Bartosz Maniewski z Cuiavii Inowrocław, która zajęła w lidze dopiero szóste miejsce.

Strzelcy:

16 – Bartosz Maniewski (Cuiavia Inowrocław)

15 – Dawid Wielosz (CWZS Bydgoszcz), Jacek Wichliński (Włocłavia Włocławek)

11 – Maciej Słupecki (CWZS Bydgoszcz)

10 – Oskar Andrzejewski (CWZS Bydgoszcz)

9 – Filip Koprowski (UKS SMS Włocławek), Miłosz Waszczuk (Olimpia Grudziądz), Marcin Eidtner (Spójnia Białe Błota), Łukasz Gładkowski (Pomorzanin Toruń)

8 – Mariusz Miłek (UKS SMS Włocławek), Mateusz Rumiński (Olimpia Grudziądz), Oskar Trzepacz (Olimpia Grudziądz)

6 – Patryk Radziejewski (Elana Toruń), Mateusz Piasecki (Elana Toruń), Daniel Nowakowski (Chemik Bydgoszcz), Marcin Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław), Mariusz Szablewski (Unia Janikowo), Bartosz Ziółkowski (Spójnia Białe Błota), Patryk Barczewski (Budowlany KS Bydgoszcz)

5 – Maciej Łodyga (CWZS Bydgoszcz), Przemysław Janicki (UKS SMS Włocławek), Kamil Woroniecki (Elana Toruń), Mateusz Grudziński (Elana Toruń), Martin Romanek (Chemik Bydgoszcz), Dawid Szymkowiak (Olimpia Grudziądz), Wiktor Dąbrowski (Gwiazda Bydgoszcz), Konrad Bystrzycki (Lider Włocławek)

4 – Dawid Nowak (UKS SMS Włocławek), Filip Kaźmierczak (UKS SMS Włocławek), Mikołaj Czajka (UKS SMS Włocławek), Bartosz Grabarczyk (Elana Toruń), Wiktor Dąbek (Chemik Bydgoszcz), Adama Shamma (Olimpia Grudziądz), Damian Łozowicz (Unia Janikowo), Dawid Pietrzykowski (Unia Janikowo), Hubert Chłopecki (Polonia Bydgoszcz), Mateusz Roczyński (Polonia Bydgoszcz), Adrian Wiśniewski (Włocłavia Włocławek), Adam Zuzo (Włocłavia Włocławek), Łukasz Syrocki (Budowlany KS Bydgoszcz), Dominik Woźniak (Gwiazda Bydgoszcz)

3 – Paweł Osiński (CWZS Bydgoszcz), Jak Iwulski (UKS SMS Włocławek), Adam Kmita (UKS SMS Włocławek), Adrian Gapiński (Elana Toruń), Konrad Polawski (Chemik Bydgoszcz), Norbert Mielcarek (Cuiavia Inowrocław), Mateusz Brzóstowski (Cuiavia Inowrocław), Kacper Zagórski (Cuiavia Inowrocław), Robert Trykowski (Spójnia Białe Błota), Filip Prażuch (Spójnia Białe Błota), Marcin Czerwiński (Spójnia Białe Błota), Michał Sander (Spójnia Białe Błota), Oskar Andrysiak (Polonia Bydgoszcz), Kamil Dyksa (Polonia Bydgoszcz), Adam Lipa (Polonia Bydgoszcz), Wiktor Siedlecki (Włocłavia Włocławek), Błażej Kapeliński (Włocłavia Włocławek), Michał Zastępowski (Gwiazda Bydgoszcz), Bartosz Bąk (Gwiazda Bydgoszcz), Maciej Trębusiewicz (Pogoń Mogilno)

2 – Dawid Zaborowski (CWZS Bydgoszcz), Maciej Głuszkowski (CWZS Bydgoszcz), Oskar Kujawka (CWZS Bydgoszcz), Mikołaj Kalinowski (CWZS Bydgoszcz), Mateusz Radkowski (UKS SMS Włocławek), Patryk Piechocki (UKS SMS Włocławek), Mateusz Szafran (Elana Toruń), Łukasz Rutkowski (Elana Toruń), Kamil Herzog (Chemik Bydgoszcz), Michał Wróblewski (Chemik Bydgoszcz), Filip Łukaszewski (Chemik Bydgoszcz), Jakub Adrych (Chemik Bydgoszcz), Filip Śliwiński (Chemik Bydgoszcz), Kacper Rybacki (Olimpia Grudziądz), Mateusz Plewa (Olimpia Grudziądz), Wiktor Libera (Cuiavia Inowrocław), Paweł Krupiński (Unia Janikowo), Filip Gałązka (Unia Janikowo), Mateusz Cichoracki (Spójnia Białe Błota), Filip Górecki (Spójnia Białe Błota), Łukasz Chruścicki (Polonia Bydgoszcz), Mateusz Wysocki (Polonia Bydgoszcz), Adam Łotoszyński (Polonia Bydgoszcz), Szymon Pobutkiewicz (Budowlany KS Bydgoszcz), Mikołaj Dąbek (Budowlany KS Bydgoszcz), Szymon Łoś (Gwiazda Bydgoszcz), Michał Gabryszewski (Pomorzanin Toruń), Kacper Kazimierczak (Pomorzanin Toruń), Eryk Parzniewski (Pomorzanin Toruń), Michał Statkiewicz (Lider Włocławek), Paweł Went (Pogoń Mogilno)

1 – Mateusz Zbiranek (CWZS Bydgoszcz), Eryk Twardowski (CWZS Bydgoszcz), Mateusz Przybyszewski (CWZS Bydgoszcz), Sebastian Frankowski (UKS SMS Włocławek), Szymon Cichocki (UKS SMS Włocławek), Kordian Makowski (UKS SMS Włocławek), Szymon Baranowski (UKS SMS Włocławek), Maciej Seweryn (UKS SMS Włocławek), Paweł Karbowiński (Elana Toruń), Michał Zając (Elana Toruń), Szymon Rygielski (Elana Toruń), Krystian Karbowski (Elana Toruń), Filip Hartwich (Elana Toruń), Adrian Włosiński (Chemik Bydgoszcz), Kacper Rekusz (Chemik Bydgoszcz), Kamil Adamski (Chemik Bydgoszcz), Oskar Ignatowski (Chemik Bydgoszcz), Kacper Rybacki (Olimpia Grudziądz), Milan Lech (Olimpia Grudziądz), Michał Cheda (Olimpia Grudziądz), Daniel Widz (Olimpia Grudziądz), Wojciech Majewski (Olimpia Grudziądz), Cyprian Maciejewski (Olimpia Grudziądz), Paweł Tomaszewski (Cuiavia Inowrocław), Filip Cięgotura (Cuiavia Inowrocław), Kacper Najdek (Cuiavia Inowrocław), Piotr Ćwierz (Unia Janikowo), Jacek Radziejewski (Unia Janikowo), Eryk Marszał (Unia Janikowo), Damian Dudek (Unia Janikowo), Dawid Pieszak (Unia Janikowo), Maciej Stańczuk (Polonia Bydgoszcz), Jakub Kościecha (Polonia Bydgoszcz), Jakub Rybacki (Polonia Bydgoszcz), Wiktor Wziątka (Włocłavia Włocławek), Rafał Świerczyński (Włocłavia Włocławek), Dominik Bieńkowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Karol Borowiak (Budowlany KS Bydgoszcz), Damian Jankowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Kacper Matthaus (Gwiazda Bydgoszcz), Oskar Korbel (Gwiazda Bydgoszcz), Lech Korzeb (Gwiazda Bydgoszcz), Krystian Kraśniewski (Pomorzanin Toruń), Maciej Wełnic (Pomorzanin Toruń), Mateusz Chalicki (Pomorzanin Toruń), Adam Piasek (Pomorzanin Toruń), Oskar Lipka (Lider Włocławek), Filip Korpalski (Lider Włocławek), Alan Bazela (Lider Włocławek), Kamil Rybicki (Lider Włocławek), Maciej Frandzelski (Pogoń Mogilno), Damian Kaczyński (Pogoń Mogilno), Aleksander Śmigielski (Pogoń Mogilno), Mikołaj Szczególski (Pogoń Mogilno), Kornel Fatla (Pogoń Mogilno)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *