Najlepsi strzelcy: Gorzów I liga II – Młodzik

własne

W drugiej grupie młodzików w Gorzowie Wielkopolskim o zwycięstwo walczyli dwaj zawodnicy. Ostatecznie wygrał Marek Raczykowski z UKS Czwórki Kostrzyn nad Odrą.

Strzelcy:

18 – Marek Raczykowski (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą)

15 – Kamil Bulava (Stal Sulęcin)

8 – Igor Kurowski (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą)

7 – Jakub Rychterski (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Wiktor Żytyński (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Adam Wilgucki (Ilanka Rzepin)

6 – Aleks Capar (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Xavier Downar (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Maciej Krawczuk (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Cyprian Dagil (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Adrian Orkiszewski (Stal Sulęcin), Tobiasz Fudalin (Spójnia Ośno Lubuskie)

5 – Kacper Czarnecki (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Kacper Bolanowski (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Krystian Sokołowski (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Hubert Pacelt (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Oskar Ryszczuk (UKS Polonia Słubice)

4 – Jakub Jacniacki (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Filip Olczak (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Oskar Milczarek (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Jakub Jodłowski (Ilanka Rzepin), Patryk Makuchowski (UKS Polonia Słubice), Igor Ławrynowicz (UKS Polonia Słubice), Paweł Adamczuk (UKS Polonia Słubice)

3 – Bartłomiej Prusinowski (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Krystian Bułgajewski (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Mikołaj Hipsz (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Kacper Lewitzki (Ilanka Rzepin), Marcin Graczyk (Ilanka Rzepin), Dawid Klukiewicz-Okpaca (UKS Polonia Słubice), Patryk Róż (Spójnia Ośno Lubuskie)

2 – Tomasz Dębski (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Kacper Żylewicz (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Kacper Gajda (Ilanka Rzepin), Patryk Stolarek (UKS Polonia Słubice), Emil Kołaciak (UKS Polonia Słubice), Michał Krukowski (Stal Sulęcin), Jakub Senyszyn (Spójnia Ośno Lubuskie)

1 – Filip Ptaszyński (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Kornel Zając (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Jakub Paluch (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Kamil Kościukiewicz (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Hubert Wąsiel (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Jakub Gawlik (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Bartosz Wieliczko (UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą), Dominik Zieliński (Ilanka Rzepin), Bartłomiej Woźniak (Ilanka Rzepin), Gerard Miąc (Ilanka Rzepin), Jakub Duer (UKS Polonia Słubice), Hubert Sasik (UKS Polonia Słubice), Kacper Kołbecki (UKS Polonia Słubice), Kamil Barmuta (Stal Sulęcin), Daniel Kaczmarek (Stal Sulęcin), Mikołaj Gryz (Stal Sulęcin), Jakub Szymaszek (Stal Sulęcin), Łukasz Prugar (Stal Sulęcin), Dominik Fudalin (Spójnia Ośno Lubuskie)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.