Najlepsi strzelcy: Bydgoszcz I – Trampkarz

własne

I przechodzimy do trampkarzy z kujawsko-pomorskiego. Oto zestawienie w pierwszej grupie bydgoskiej, gdzie zwycięzców było dwóch – Norbert Lipkowski z Czarnych Nakło i Mateusz Jaskólski z rezerw Polonii Bydgoszcz.

Strzelcy:

12 – Norbert Lipkowski (Czarni Nakło), Mateusz Jaskólski (Polonia II Bydgoszcz)

11 – Kacper Bysiewicz (Dąb Potulice)

9 – Mateusz Łoś (Krajna Sępólno Krajeńskie)

8 – Marcin Sieg (Gwiazda Sypniewo)

7 – Jakub Nawrocki (CWZS II Bydgoszcz), Szymon Przybylski (Grom Więcbork)

6 – Oliver Zięba (CWZS II Bydgoszcz)

5 – Mikołaj Porożyński (Gwiazda Bydgoszcz), Mateusz Muzalewski (Dąb Potulice), Bartosz Lorbiecki (Krajna Sępólno Krajeńskie)

4 – Maksymilian Tews (CWZS II Bydgoszcz), Kacper Radziejewski (Czarni Nakło), Szymon Kłodziński (Tarpan Mrocza)

3 – Antoni Mikuła (CWZS II Bydgoszcz), Mikołaj Tucholski (CWZS II Bydgoszcz), Paweł Malach (Gwiazda Bydgoszcz), Jan Brzozowski (Gwiazda Bydgoszcz), Igor Geruzel (Polonia II Bydgoszcz), Wojciech Wójcik (Gwiazda Sypniewo), Kacper Wiese (Gwiazda Sypniewo), Kacper Sommertag (Tarpan Mrocza)

2 – Jakub Nęcka (CWZS II Bydgoszcz), Patryk Mroczek (CWZS II Bydgoszcz), Filip Karwacki (CWZS II Bydgoszcz), Sebastian Pazderski (Czarni Nakło), Jakub Nowicki (Czarni Nakło), Antoni Guziołek (Gwiazda Bydgoszcz), Gracjan Witczak (Gwiazda Bydgoszcz), Nazar Zorenko (Gwiazda Bydgoszcz), Kamil Maćkowski (Gwiazda Bydgoszcz), Maciej Wiszniewski (Gwiazda Bydgoszcz), Joachim Szulc (Gwiazda Bydgoszcz), Oliver Najdowski (Gwiazda Sypniewo), Błażej Grabowski (Gwiazda Sypniewo), Łukasz Szmelter (Gwiazda Sypniewo), Oskar Rogalski (Dąb Potulice), Maciej Cegielski (Dąb Potulice), Mateusz Deja (Tarpan Mrocza), Hubert Nowak (Victoria Koronowo)

1 – Oskar Kalukiewicz (CWZS II Bydgoszcz), Jakub Lipowski (CWZS II Bydgoszcz), Mikołaj Sobieraj (Czarni Nakło), Axel Megger (Czarni Nakło), Bartosz Świerczek (Czarni Nakło), Marcin Droż (Gwiazda Bydgoszcz), Adam Kliszewski (Gwiazda Bydgoszcz), Patryk Stankiewicz (Gwiazda Bydgoszcz), Tomasz Kruk (Polonia II Bydgoszcz), Maximilian Rak (Polonia II Bydgoszcz), Maksymilian Mozgiel (Polonia II Bydgoszcz), Jakub Łobodziński (Polonia II Bydgoszcz), Bartosz Janecki (Polonia II Bydgoszcz), Maciej Nawrocki (Polonia II Bydgoszcz), Dawid Sieg (Gwiazda Sypniewo), Daniel Osipowicz (Gwiazda Sypniewo), Kacper Borowicki (Dąb Potulice), Fabian Stobierski (Dąb Potulice), Hubert Gruntkowski (Dąb Potulice), Filip Biśto (Dąb Potulice), Igor Jeziorski (Dąb Potulice), Dawid Klawon (Dąb Potulice), Aleksander Kurzyński (Krajna Sępólno Krajeńskie), Mateusz Banaszak (Krajna Sępólno Krajeńskie), Jakub Szydeł (Krajna Sępólno Krajeńskie), Filip Sopiorski (Grom Więcbork), Igor Mejgier (Grom Więcbork), Łukasz Jaworski (Grom Więcbork), Jakub Borlik (Grom Więcbork), Filip Łęgowski (Victoria Koronowo), Dominik Nowicki (Victoria Koronowo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *