Nadchodzą porządki w Chelsea. Doświadczony skrzydłowy opuści klub
Chelsea miało sporo niewypałów transferowych w ostatnich latach. Jednym z nich jest Hakim Ziyech.
Ziyech przenosił się na Stamford Bridge w 2020 roku, jako jedna z gwiazd Ajaksu. "The Blues" zapłacili 40 milionów euro. Reprezentant Maroko jednak zdecydowanie nie sprawdził się w Premier League. A przed sezonem 2023/24 został wypożyczony do tureckiego Galatasaray.
O ile Ziyech w Stambule radzi sobie zdecydowanie lepiej i jego zespół walczy o mistrzostwo kraju, to raczej nie ma co liczyć na powrót do Londynu. Galatasaray prawdopodobnie wykupi 31-latka przez realizację klauzuli z umowy wypożyczenia.
🚨🟡🔴 Hakim Ziyech will not return to Chelsea as he’s staying to Galatasaray on permanent move.
Obligation to buy clause, triggered and signed as Chelsea already sent letter to Gala confirming the agreement. pic.twitter.com/AAk8WHL3k2
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 8, 2024
Skrzydłowy w tym sezonie wystąpił we wszystkich rozgrywkach w 21 meczach wystąpił. Zaliczył w nich osiem bramek i dorzucił cztery asysty.
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-


AktualnościManchester City podpisuje kontrakt z młodym talentem Sverre NypanemDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:59
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-

EkstraklasaKolejny Polak wróci do Ekstraklasy? Miał wielkiego pecha zagranicą




Kamil Gieroba / 19 czerwca 2025, 11:06
-

EkstraklasaWidzew finalizuje głośny powrót




Kamil Gieroba / 18 czerwca 2025, 10:29









































