Mourinho: Rooney to mój człowiek

express.co.uk

Jose Mourinho stwierdził, że jego wiara w Wayne’a Rooneya jest niezachwiana i wierzy, że Anglik pozostanie ważnym graczem United pomimo rozpoczęcia spotkania z Leicester City na ławce rezerwowych.

Po raz pierwszy Portugalczyk postanowił zrezygnować z wystawiania Rooney’a od początku i nie powinien tego żałować. Czerwone Diabły już do przerwy prowadziły z obecnymi mistrzami Anglii 4:0.

,,To mój człowiek i ufam mu całkowicie. W tym momencie jest szczęśliwy tak jak ja i cała drużyna. To wielki zawodnik, nie tylko dla United, ale dla mnie i całego kraju” – stwierdził The Special One.

Rooney po raz ostatni oglądał mecz z ławki w Boxing Day w poprzednim sezonie. Pomimo pojawienia się Anglika na boisku na ostatnie 7 minut, konferencja pomeczowa nie mogła odbyć się bez pytań o przyczynę braku kapitana United, co sfrustrowało Jose Mourinho.

,,Kiedy nie wystawiam Rashforda czy Lingarda, pytacie się czemu. Widzę, że pytanie o piłkarzy, którzy nie zagrali jest jednym z waszych ulubionych. Czasami, kiedy was czytam, czuję że nie wiem nic o piłce.”

,,Jest jednak jedna rzecz, którą znam doskonale, są to przepisy. Tylko jedenastu zawodników może rozpocząć spotkanie od początku. Dopóki nikt nie powie mi, że to uległo zmianie, mogę wystawić jedenastu graczy.”

Źródło: BBC Sport


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *