Mourinho: Rooney to mój człowiek

jose-mourinho

express.co.uk

Jose Mourinho stwierdził, że jego wiara w Wayne’a Rooneya jest niezachwiana i wierzy, że Anglik pozostanie ważnym graczem United pomimo rozpoczęcia spotkania z Leicester City na ławce rezerwowych.

Po raz pierwszy Portugalczyk postanowił zrezygnować z wystawiania Rooney’a od początku i nie powinien tego żałować. Czerwone Diabły już do przerwy prowadziły z obecnymi mistrzami Anglii 4:0.

,,To mój człowiek i ufam mu całkowicie. W tym momencie jest szczęśliwy tak jak ja i cała drużyna. To wielki zawodnik, nie tylko dla United, ale dla mnie i całego kraju” – stwierdził The Special One.

Rooney po raz ostatni oglądał mecz z ławki w Boxing Day w poprzednim sezonie. Pomimo pojawienia się Anglika na boisku na ostatnie 7 minut, konferencja pomeczowa nie mogła odbyć się bez pytań o przyczynę braku kapitana United, co sfrustrowało Jose Mourinho.

,,Kiedy nie wystawiam Rashforda czy Lingarda, pytacie się czemu. Widzę, że pytanie o piłkarzy, którzy nie zagrali jest jednym z waszych ulubionych. Czasami, kiedy was czytam, czuję że nie wiem nic o piłce.”

,,Jest jednak jedna rzecz, którą znam doskonale, są to przepisy. Tylko jedenastu zawodników może rozpocząć spotkanie od początku. Dopóki nikt nie powie mi, że to uległo zmianie, mogę wystawić jedenastu graczy.”

Źródło: BBC Sport


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *