
Mistrzowie Włoch zainteresowani Sebastianem Szymańskim, w styczniu ruszą po Polaka
W styczniu SSC Napoli będzie zerkać na rynek Turecki. Mówi się o Sebastianie Szymańskim, który świetnie spisuje się w Fenerbahce.
Mistrzowie Włoch mają imponującą historię przy pozyskiwaniu piłkarzu znad Bosforu. Ostatnim takim przypadkiem jest Kim Min-jae, którego pozyskano z Fenerbahce, a w minionym lecie sprzedano do Bayernu Monachium za 50 milionów euro.
Teraz spoglądają w stronę reprezentanta Polski. 24-letni rozgrywający dołączył do Fenerbahce z Dynama Moskwa za blisko 10 mln euro, po okresie wypożyczenia w Feyenoordzie Rotterdam. Szymański robi wrażenie prawie w każdym meczu i być może już w styczniu zmieni on otoczenie.
Polak w Turcji do tej pory w 19 występach strzelił dziewięć goli i zanotował siedem asyst. Kolejnym celem Napoli jest Fisayo Dele-Bashiru. 22-letni pomocnik, który przeszedł przez akademię młodzieżową Manchesteru City i grał w Sheffield Wednesday, w lipcu trafił do Hataysporu.
Dalla Turchia: "Il Napoli ha messo gli occhi su Szymanski e Dele-Bashiru"https://t.co/pOcnjpj7bW
— AreaNapoli.it (@areanapoliit) November 2, 2023
-
PolecaneOficjalnie: Chelsea ma nowego pomocnika
Kamil Gieroba / 3 czerwca 2025, 12:07
-
Kwadrans futboluPSG dało Interowi historyczne lanie! Pogrom w finale Ligi Mistrzów! I KWADRANS FUTBOLU #162
Rafał Makowski / 1 czerwca 2025, 14:42
-
EkstraklasaOficjalnie: Korekta w sztabie Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 31 maja 2025, 21:12
-
News dniaTrent Alexander-Arnold oficjalnie w Realu Madryt!
Wiktor Palmowski / 30 maja 2025, 17:30
-
PolecaneDi Maria z sentymentalnym powrotem. To dla niego ostatni klub?
Kamil Gieroba / 30 maja 2025, 9:49
-
BundesligaOficjalnie: Tah w Bayernie Monachium
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 21:36