Mistrz Europy twarzą nowego projektu?
AC Milan poszukuje wzmocnień przed startem sezonu. Gianluca di Marzio informuje, że Jorge Mendes zaproponował Rossonerim swojego klienta.
Klub z San Siro nie ściągnie do zespołu Mateo Kovacicia. Chorwacki pomocnik pozostanie w Madrycie. Wygląda jednak na to, że jest już zaproponowany następca. Portugalski agent, Jorge Mendes, chce, aby nowym piłkarzem Milanu został Joao Moutinho.
Opcja ta jest poważnie rozważana przez włodarzy klubu z Mediolanu. Niewykluczone, że będzie to najdroższy transfer Milanu w tym okienku. Oprócz portugalskiego pomocnika Rossoneri interesują się Leandro Paredesem z AS Romy.
29-letni wychowanek Sportingu jest obecnie graczem AS Monaco. W poprzednim sezonie zagrał on 37 spotkań, w których zdobył jedną bramkę i zanotował osiem asyst. Na boisku spędził łącznie 3076 minut. Według portalu Transfermarkt Portugalczyk jest wart osiemnaście milionów euro.
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10
-
AktualnościLKE: Betis wygrywa z Jagiellonią (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 23:00
-
AktualnościLKE: Warszawa nie zobaczyła cudu. Chelsea lepsza od Legii (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 20:45