Michail Antonio zdecydował się na zmianę obywatelstwa

West Ham United

Michail Antonio nie będzie już ubiegał się o reprezentowanie barw Anglii. Napastnik West Hamu zmienił swoje obywatelstwo na Jamajkę.

Obecny sezon jest dla 30-latka jednym z najlepszych w karierze. Napastnik regularnie trafia do siatki i jest wiodącym zawodnikiem w drużynie West Hamu. W 16. meczach Premier League zdobył sześć goli i miał trzy asysty. Tak stabilne wyniki strzeleckie są głównie przyczyną tego, że Antonio jest wystawiany na pozycji środkowego napastnika. Może tam wykorzystywać swoją szybkość, siłę i instynkt do zdobywania goli.

Jednak nadal te wyniki nie są wystarczające do zabłyśnięcia w oczach Garetha Southgate’a. Selekcjoner reprezentacji Anglii ma szeroki wybór na pozycji napastnika i nie uwzględnia w swoich powołaniach Michaila Antonio.

Wobec tego, według informacji  „The Telegraph”, napastnik West Hamu zdecydował się na zmianę swojego obywatelstwa. Skorzystał z przysługującemu mu prawu do reprezentowania barw Jamajki.

Innymi zawodnikami, którzy są powoływani do kadry tego państwa to chociażby: Bobby Reid i Michael Hector, którzy rozgrywają ligowe spotkania dla Fulham. Największą gwiazdą Jamajki jest oczywiście Leon Bailey, piłkarz Bayeru Leverkusen.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *