Bruno Peres pragnie przedłużyć kontakt z Romą

asroma.it

Kontrakt Brazylijczyka upływa wraz z końcem obecnego sezonu. Sam obrońca chce przedłużenia, bo jest szczęśliwy w Romie. Klub może jednak nie być skory do takiego posunięcia przez jednego z piłkarzy sprowadzonych zimą.

Po wygranym 3:1 meczu z Bragą i awansie do 1/8 finału Ligi Europy, Bruno Peres pojawił się na konferencji prasowej. Zapytany o chęci przedłużenia kontraktu po sezonie odpowiada jasno, że bardzo tego chce.

Jeśli odnowią mi kontrakt, będę naprawdę szczęśliwy. Mam nadzieję, że tak się stanie. Ważne jest jednak by efektywnie pracować i czekać aż sprawy potoczą się pomyślnie (…) Nie wiem co przyniesie przyszłość. Staram się po prostu dawać z siebie wszystko na boisku – deklaruje

Staram się być dostępny gdy trener mnie potrzebuje. (…) Zawsze pracowałem dla dobra zespołu, to najważniejsza kwestia. Muszę skoncentrować się na Romie, która mnie potrzebuje. – dodaje 30-latek

Peres nie gra w tym sezonie tak rzadko jak można by się spodziewać. Zaliczył już 27 występów i okrasił je nawet jednym golem.

Problemem z pozostaniem Brazylijczyka na Olimpico może być jednak kwestia Bryana Reynoldsa. 19-letni prawy obrońca dołączył do Giallorossich zimą za około 7 milionów. Nie zdążył jeszcze zadebiutować, ale z pewnością Paulo Fonseca będzie chciał na niego stawiać. Zważywszy, że pierwszym wyborem na prawe wahadło jest obecnie Karsdorp, a w obwodzie pozostaje Amerykanin, Roma może nie chcieć obciążać budżetu jeszcze Peresem.

Warto także dodać, że wciąż niejasna jest przyszłość Alessandro Florenziego, który jeśli nie zostanie wykupiony przez PSG po raz kolejny powróci z wypożyczenia do Romy. Przedłużenie kontraktu Peresa nie maluje się więc dla niego w jasnych barwach, lecz nic też nie jest jeszcze przesądzone.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *