To byłby hit! Özil zasili największego rywala?

Mesut Özil jest na etapie rozmów w sprawie przedłużenia kontraktu z Arsenalem. Rozmowy idą jednak jak po grudzie, co chce wykorzystać największy rywal “Kanonierów” – Manchester United.

Niemiec w tej chwili jest najlepiej opłacanym piłkarzem Arsenalu, jednak jego nowe żądania są o wiele większe niż te obowiązujące obecnie na umowie. Na te nie chcą przystać jednak włodarze klubu, co może wymusić potencjalne odejście piłkarza.

Nieprzypadkowo zainteresowanie Özilem wyraża Manchester United. Menedżer “Czerwonych Diabłów” Jose Mourinho pracował z 28-latkiem, gdy obaj byli w Realu Madryt. Pod jego skrzydłami 83-krotny reprezentant Niemiec rozwinął swój talent i notował naprawdę bajeczne statystyki. Teraz mógłby to robić na Old Trafford.

Umowa piłkarza z “Kanonierami” wygasa 30 czerwca 2018 roku, zatem to najwyższy czas, aby podjąć działania w sprawie przyszłości. Özil jest czołową postacią zespołu Arsene Wengera, jednak posucha w zdobywaniu ważnych trofeów przez klub z Emirates może przekonać Niemca do odejścia.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *