Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa transmisja, typy, kursy, zapowiedź (26.10.2024, 17:30)

Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
0 : 0
Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
PKO BP Ekstraklasa
26.10.2024, 17:30
fot. sport.se.pl

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa: transmisja, gdzie oglądać?

Spotkanie Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasa, rozpocznie się w dniu 26.10.2024 o godz. 17:30 na stadionie Nieznany stadion (Nieznane miasto). Transmisję ze spotkania Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa można oglądać w telewizji Canal+Sport 3

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa: typy

Fortuna 1.23
Poniżej 3.5 goli
Fortuna 1.63
Raków Częstochowa strzeli pierwszego gola w meczu
Fortuna 5
Śląsk Wrocław wygra 1. połowę
Fortuna 1.85
Raków Częstochowa wygra mecz

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa: ciekawostki i trendy

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa: forma drużyn

Śląsk Wrocław: ostatnie mecze
  • Z Śląsk Wrocław 1-2 Korona Kielce (12.09.2026)
  • P Jagiellonia Białystok 2-1 Śląsk Wrocław (06.09.2026)
  • Z Śląsk Wrocław 2-1 Pogoń Szczecin (03.09.2026)
  • R Legia Warszawa 1-1 Śląsk Wrocław (28.08.2026)
  • R Śląsk Wrocław 3-3 Widzew Łódź (22.08.2026)
Raków Częstochowa: ostatnie mecze
  • Z Raków Częstochowa 2-3 Zagłębie Lubin (15.09.2026)
  • Z Raków Częstochowa 2-1 Motor Lublin (11.09.2026)
  • P Lech Poznań 1-0 Raków Częstochowa (06.09.2026)
  • Z Raków Częstochowa 1-2 Górnik Zabrze (03.09.2026)
  • Z Raków Częstochowa 2-5 Jagiellonia Białystok (30.08.2026)
Mecze bezpośrednie
  • Raków Częstochowa 1-2 Śląsk Wrocław (25.05.2024)
  • Śląsk Wrocław 1-1 Raków Częstochowa (03.12.2023)
  • Raków Częstochowa 4-1 Śląsk Wrocław (10.03.2023)
  • Śląsk Wrocław 1-4 Raków Częstochowa (28.08.2022)
  • Raków Częstochowa 1-1 Śląsk Wrocław (10.04.2022)

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa: statystyki z ostatnich 10 meczów

4.5
Strzały celne
3.5
5.4
Strzały niecelne
4.1
13.9
Wszystkie strzały
10
4
Zablokowane strzały
2.4
9
Strzały z pola karnego
6.5
4.9
Strzały zza pola karnego
3.5
10.6
Faule
7.2
3.9
Rzuty rożne
4.5
1.7
Spalone
0.8
43.5
Posiadanie piłki
55.3
2.8
Żółte kartki
1.5
0.3
Czerwone kartki
0.1
3.7
Obrony bramkarzy
0.9
339.8
Wszystkie podania
280.9
273.4
Udane podania
231.9
71.8
Dokładność podań [%]
83.5

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa: kursy

Bukmacher1X2
Fortuna4.63.551.85
Superbet4.353.301.90
LVBET4.003.301.83
Betclic4.333.401.85

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa: skrót meczu


Wojciech Nowacki
Data publikacji: 12 października 2024, 02:00
Wojciech Nowacki