Juventus - NEC Nijmegen transmisja, typy, kursy, zapowiedź (17.09.2026, 21:00)

Juventus
Juventus
5 : 0
NEC Nijmegen
NEC Nijmegen
Liga Europy
Allianz Stadium
17.09.2026, 21:00
fot. Shutterstock/ph.FAB

Juventus - NEC Nijmegen: transmisja, gdzie oglądać?

Spotkanie Juventus - NEC Nijmegen w rozgrywkach Liga Europy, zostanie rozegrane na stadionie Allianz Stadium w mieście Turin w dniu 17.09.2026 o godz. 21:00. Transmisję meczu Juventus - NEC Nijmegen będzie można oglądać w telewizji Polsat Sport Premium 2 internecie w Kod do Polsat Box Go na 3 miesiące, Polsat Box Go.

Juventus - NEC Nijmegen: ciekawostki i trendy

Juventus - NEC Nijmegen: forma drużyn

Juventus: ostatnie mecze
  • R Juventus 2-2 Stade Rennes (22.10.2026)
  • Z Juventus 0-3 Lazio Rzym (18.10.2026)
  • P Celta Vigo 1-2 Juventus (15.10.2026)
  • R Cagliari 1-1 Juventus (11.10.2026)
  • Z Juventus 2-0 Atalanta (20.09.2026)
NEC Nijmegen: ostatnie mecze
  • P Dinamo Zagrzeb 2-4 NEC Nijmegen (22.10.2026)
  • R NEC Nijmegen 2-2 Sittard (18.10.2026)
  • R NEC Nijmegen 1-1 Levski Sofia (15.10.2026)
  • R Ajax Amsterdam 1-1 NEC Nijmegen (10.10.2026)
  • R NEC Nijmegen 1-1 Go Ahead Eagles (20.09.2026)

Juventus - NEC Nijmegen: statystyki z ostatnich 10 meczów

3.4
Strzały celne
4.7
4.2
Strzały niecelne
5.1
10.7
Wszystkie strzały
12
3.1
Zablokowane strzały
2.2
7.1
Strzały z pola karnego
8
3.6
Strzały zza pola karnego
4
10.6
Faule
8.3
3.8
Rzuty rożne
3.6
2.2
Spalone
0.9
52.3
Posiadanie piłki
55.7
0.9
Żółte kartki
1.6
3.2
Obrony bramkarzy
2.8
361.8
Wszystkie podania
366
308.3
Udane podania
292.4
85.5
Dokładność podań [%]
79.8
0.3
Oczekiwane gole
1

Juventus - NEC Nijmegen: kursy

Bukmacher1X2
Fortuna1.206.5011.00
Betclic1.207.0013.00

Juventus - NEC Nijmegen: skrót meczu


Wojciech Nowacki
Data publikacji: 04 września 2026, 02:00
Wojciech Nowacki