Hamburger SV - VfL Wolfsburg transmisja, typy, kursy, zapowiedź (25.10.2025, 15:30)

Hamburger SV
Hamburger SV
0 : 1
VfL Wolfsburg
VfL Wolfsburg
Bundesliga (Liga Niemiecka)
25.10.2025, 15:30
fot. goal.com

Hamburger SV - VfL Wolfsburg: transmisja, gdzie oglądać?

Spotkanie Hamburger SV - VfL Wolfsburg w rozgrywkach Bundesliga (Liga Niemiecka), zostanie rozegrane na stadionie Nieznany stadion w mieście Nieznane miasto w dniu 25.10.2025 o godz. 15:30. Transmisję meczu Hamburger SV - VfL Wolfsburg będzie można oglądać w telewizji Eleven Sports 3 internecie w Fortuna TV, STS TV, Superbet TV, Polsat Box Go, LVBET TV.

Hamburger SV - VfL Wolfsburg: ciekawostki i trendy

Hamburger SV - VfL Wolfsburg: forma drużyn

Hamburger SV: ostatnie mecze
  • P Verl 0-3 Hamburger SV (24.08.2026)
  • P Toulouse 1-2 Hamburger SV (15.08.2026)
  • R Hamburger SV 2-2 Lille (08.08.2026)
  • Z Hamburger SV 1-2 Everton (01.08.2026)
  • P Rapid Wiedeń 3-2 Hamburger SV (18.07.2026)
VfL Wolfsburg: ostatnie mecze
  • P Hannover 96 0-1 VfL Wolfsburg (16.08.2026)
  • Z VfL Wolfsburg 3-1 Telstar (31.07.2026)
  • Z VfL Wolfsburg 0-2 Olympique Lyon (24.07.2026)
  • P Fc St. Pauli 1-3 VfL Wolfsburg (16.05.2026)
  • Z VfL Wolfsburg 0-1 Bayern Monachium (09.05.2026)
Mecze bezpośrednie
  • VfL Wolfsburg 1-3 Hamburger SV (28.04.2018)
  • Hamburger SV 0-0 VfL Wolfsburg (09.12.2017)
  • Hamburger SV 2-1 VfL Wolfsburg (20.05.2017)
  • VfL Wolfsburg 1-0 Hamburger SV (21.01.2017)
  • Hamburger SV 0-1 VfL Wolfsburg (07.05.2016)

Hamburger SV - VfL Wolfsburg: statystyki z ostatnich 10 meczów

5.3
Strzały celne
3.7
3.7
Strzały niecelne
4.7
11.3
Wszystkie strzały
11.4
2.3
Zablokowane strzały
3
7.5
Strzały z pola karnego
6.3
3.8
Strzały zza pola karnego
5.1
12.7
Faule
9.5
5.4
Rzuty rożne
3.8
1.4
Spalone
1.1
53.3
Posiadanie piłki
45.3
2
Żółte kartki
1.5
0.2
Czerwone kartki
0.2
2.3
Obrony bramkarzy
2.5
412.4
Wszystkie podania
366
343.3
Udane podania
289.2
82.1
Dokładność podań [%]
79.2

Hamburger SV - VfL Wolfsburg: kursy

Bukmacher1X2
Fortuna2.433.62.64
STS2.303.602.88
Superbet2.353.552.80
LVBET2.403.502.70
Betclic2.353.502.90

Hamburger SV - VfL Wolfsburg: składy na mecz

Wyjściowe jedenastki
Hamburger SV
1Daniel Heuer
24Nicolás Capaldo89
44Luka Vušković71
8Daniel Elfadli89
2William Mikelbrencis77
6Albert-Mboyo Sambi64
21Nicolai Remberg
28Miro Muheim
14Rayan Philippe
11Ransford-Yeboah Königsdörffer6445
7Jean-Luc Diarra
VfL Wolfsburg
1Kamil Grabara
26Saël Kumbedi86
14Jenson Seelt
4Konstantinos Koulierakis
25Aaron Zehnter
5Vinicius Souza5724
27Maximilian Arnold
11Adam Daghim15
24Christian Dannemann68
9Mohamed Amoura5728
23Jonas Older6868
Rezerwowi
Hamburger SV
26Daniel Peretz
25Jordan Torunarigha
13Guilherme Ramos
23Jonas Meffert
20Fábio Vieira
10Immanuël-Johannes Pherai
38Alexander Røssing-Lelesiit
15Yussuf Yurary
VfL Wolfsburg
29Marius Müller
21Joakim Mæhle
8Bence Dárdai
10Lovro Majer
31Yannick Gerhardt
32Mattias Svanberg71
39Patrick Wimmer90
7Andreas Skov
17Dženan Pejčinović

Hamburger SV - VfL Wolfsburg: skrót meczu


Wojciech Nowacki
Data publikacji: 20 października 2025, 00:16
Wojciech Nowacki