Bayern Monachium - Werder Brema transmisja, typy, kursy, zapowiedź (07.02.2025, 20:30)

Bayern Monachium - Werder Brema: transmisja, gdzie oglądać?

Mecz Bayern Monachium - Werder Brema (Bundesliga (Liga Niemiecka)), na stadionie Nieznany stadion (Nieznane miasto) zostanie rozegrany w dniu 07.02.2025. Pierwszy gwizdek sędziego w tym meczu już o godzinie 20:30. Transmisję spotkania Bayern Monachium - Werder Brema można zobaczyć w telewizji Eleven Sports 1 oraz internecie w Fortuna TV, Superbet TV, LVBET TV. Transmisję spotkania Bayern Monachium - Werder Brema można zobaczyć w telewizji Eleven Sports 1 internecie w Fortuna TV, Superbet TV, LVBET TV.

Bayern Monachium - Werder Brema: typy

Fortuna 1.35
Bayern Monachium wygra 1. połowę
Fortuna 1.86
Obie drużyny strzelą
Fortuna 1.1
Bayern Monachium wygra mecz
Fortuna 1.57
Powyżej 3.5 goli

Bayern Monachium - Werder Brema: ciekawostki i trendy

Bayern Monachium - Werder Brema: forma drużyn

Bayern Monachium: ostatnie mecze
  • R Schalke 04 0-0 Bayern Monachium (05.09.2026)
  • P VfL Osnabrück 1-4 Bayern Monachium (02.09.2026)
  • Z Bayern Monachium 5-1 VfB Stuttgart (28.08.2026)
  • P Borussia Dortmund 1-2 Bayern Monachium (22.08.2026)
  • P FC Heidenheim 2-4 Bayern Monachium (18.08.2026)
Werder Brema: ostatnie mecze
  • Z Werder Brema 3-1 RB Lipsk (05.09.2026)
  • P Freiburg 4-1 Werder Brema (30.08.2026)
  • Z Werder Brema 0-1 Auxerre (15.08.2026)
  • R Werder Brema 2-2 Paderborn (08.08.2026)
  • P Energie Cottbus 2-4 Werder Brema (01.08.2026)
Mecze bezpośrednie
  • Werder Brema 0-5 Bayern Monachium (21.09.2024)
  • Bayern Monachium 0-1 Werder Brema (21.01.2024)
  • Werder Brema 0-4 Bayern Monachium (18.08.2023)
  • Werder Brema 1-2 Bayern Monachium (06.05.2023)
  • Bayern Monachium 6-1 Werder Brema (08.11.2022)

Bayern Monachium - Werder Brema: statystyki z ostatnich 10 meczów

5.9
Strzały celne
3.7
4
Strzały niecelne
4.7
13
Wszystkie strzały
11.9
3.1
Zablokowane strzały
3.5
8.9
Strzały z pola karnego
9.2
4.1
Strzały zza pola karnego
2.7
7.2
Faule
9.4
5.5
Rzuty rożne
5.1
1.9
Spalone
1.8
63.2
Posiadanie piłki
53.9
0.6
Żółte kartki
2.1
1.4
Obrony bramkarzy
3.4
488.1
Wszystkie podania
467.9
437.7
Udane podania
390.5
89.2
Dokładność podań [%]
82.8
0.5
Oczekiwane gole
0.8

Bayern Monachium - Werder Brema: kursy

Bukmacher1X2
Fortuna1.110.518.5
STS1.0911.0019.00
Superbet1.0811.0020.00
LVBET1.1012.0023.00
Betclic1.1110.0017.00

Bayern Monachium - Werder Brema: składy na mecz

Wyjściowe jedenastki
Bayern Monachium
1Manuel Neuer
23Sacha Boey
2Dayotchanculle Oswald
3Min-Jae Kim
22Raphaël Guerreiro
6Joshua Kimmich
45Aleksandar Pavlović
17Michael Olise
42Jamal Musiala
11Kingsley Coman
9Harry Kane56
Werder Brema
1Michael Zetterer
5Amos Pieper
13Miloš Veljković54
3Anthony Jung
14Senne Lynen
8Mitchell-Elijah Weiser54
6Jens Dalsgaard
17Marco Grüll
19Derrick Köhn
11Justin Njinmah
7Marvin Ducksch
Rezerwowi
Bayern Monachium
40Jonas Urbig
44Josip Stanišić90
15Eric Dier
24Gabriel Vidović
27Konrad Laimer73
8Leon Goretzka8185
10Leroy Sané8281
25Thomas Müller
Werder Brema
30Mio Backhaus
29Issa Kaboré87
28Skelly Alvero43
27Felix Agu
15Oliver Burke87
9André Silva52

Wojciech Nowacki
Data publikacji: 25 stycznia 2025, 01:00
Wojciech Nowacki