Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 13 marca 2022

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com


Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 13 marca 2022 roku.

10:00| Magazyn “Wysoki pressing” (Canal+Sport)

11:00| Magazyn “Cafe futbol” (Polsat Sport)

12:30| Jagiellonia Białystok – Wisła Płock (Canal+Sport, Canal+Sport3)

12:30| ACF Fiorentina – Bologna FC (Eleven Sports1, Eleven Sports4)

12:40| Korona Kielce – Resovia Rzeszów (Polsat Sport)

13:00| Paris Saint Germain – FC Girondins Bordeaux (Canal+Sport2, Eleven Sports2)

13:00| Luton Town FC – Queens Park Rangers FC (Eleven Sports3)

14:00| Rayo Vallecano – Sevilla FC (Nsport+)

14:30| FC Utrecht – PSV (Polsat Sport Premium1)

15:00| Śląsk Wrocław – Radomiak Radom (Canal+Sport, Canal+Sport3)

15:00| Chelsea FC – Newcastle United FC (Canal+Premium)

15:00| West Ham United – Aston Villa (Canal+Family)

15:00| Everton – Wolverhampton Wanderers (Canal+Now)

15:00| Hellas Verona FC – SSC Napoli (Eleven Sports1)

15:00| FC Metz – RC Lens (Eleven Sports2)

15:00| RC Strasbourg – AS Monaco (Eleven Sports4)

15:00| FC Slovan Liberec – SK Slavia Praga (Polsat Sport Premium2)

16:15| Real Betis – Athletic Club (Eleven Sports3)

16:45| PEC Zwolle – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium1)

17:00| Olympique Lyon – Stade Rennais FC (Canal+Sport2, Eleven Sports4)

17:30| Wisła Kraków – Lech Poznań (Canal+Premium, Canal+Sport3)

17:30| Arsenal FC – Leicester City (Canal+Sport)

18:00| Udinese Calcio – AS Roma (Eleven Sports1)

18:00| Atalanta BC – Genoa CFC (Eleven Sports2)

18:00| AC Sparta Praga – FK Pardubice (Polsat Sport Premium2)

18:15| Real Oviedo – Real Valladolid CF (Nsport+)

18:30| Real Sociedad – Deportivo Alaves (Eleven Sports3)

19:00| FC Porto – CD Tondela (Eleven Sports4)

19:30| Magazyn “Liga+Extra” (Canal+Premium, Canal+Sport3)

20:30| PAOK FC – PAS Giannina (Sportklub)

20:45| Stade Brestois 29 – Olympique Marsylia (Nsport+, Eleven Sports3)

20:45| Torino FC – Inter (Eleven Sports2, Eleven Sports4)

21:00| FC Barcelona – CA Osasuna (Eleven Sports1)

21:00| Magazyn “Turbokozak” (Canal+Premium, Canal+Sport3)

21:30| Atlanta United FC – Charlotte FC (Polsat Sport News)

23:15| Magazyn “Eleven GOL Live” (Eleven Sports1)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.